Hafta sonu İçin Gidebileceğiniz Konser Aktiviteleri

Hafta sonlarını mutlaka eğlenceli aktivitelerle geçirmek isteyenler için İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde pek çok konser etkinlikleri bulunmaktadır. Sürekli takipte olanların haberdar oldukları konserler sosyal olmayı ve sıkıcı geçen hafta sonlarını daha eğlenceli geçirmeyi sağlamaktadır.

Ücretli konserlerin yanı sıra halka açık ücretsiz konserlerde ekonomik bir konser akşamı geçirmeye olanak sunmaktadır.

Her şehrin kendine özgü açıklanan detaylı konser etkinlik listelerine ara sıra göz atarak sevilen sanatçıların hangi gün nerede çıkacaklarını takip etmek mümkün olmaktadır. Yaz sonuna kadar sürecek olan konser etkinliklerine önceden rezervasyon yaptırarak ya da bilet satış noktalarından bilet alarak katılmak mümkündür.

  • İstanbul’daki Hafta Sonu Konser Aktiviteleri

Yaz aylarının hareketli geçmesine imkân tanıyan pek çok konser organizasyonu, sıcaklardan bunalanların ve şehir dışı tatiline fırsat bulamayanlar için nefes aldırıcı özelliktedir. 29 Temmuz tarihinden itibaren Mabel Matiz, Halil Sezai ve Mehmet Erdem gibi sevilen isimlerin konserleri Ataşehir ve Beyoğlu gibi semtlerin konser alanlarında gerçekleşmektedir.

Konserlerin çoklukta olduğu büyükşehirlerin başında gelen İstanbul, yaz aylarında çalışmak durumunda olan ve günübirlik tatillere dahi gitme fırsatı bulamayanların imdadına yetişmektedir. Bu alanda hizmet veren konser etkinlik adresleri mail adreslerine gönderdikleri güncel etkinlik takvimleri ile zamanında haberdar olmayı sağlamaktadır.

  • Ankara’daki Hafta Sonu Konser Aktiviteleri

Konser aktiviteleri konusunda hareketli ve oldukça yoğun bir etkinlik takvimine sahip olan şehirler arasında Ankara yer alıyor. Winner İncek Otel’de 29 Temmuz’dan itibaren Linet, Yeni Türkü, Edis ve Derya Uluğ gibi isimlerin konserleri bulunmaktadır.

Ankara’da hafta sonu konserlerinden erkenden haberdar olmak için internet üzerinden araştırılma yapılarak bilet alınması ya da ücretsiz aktivitelere katılmak faydalı olacaktır. Ekim ayına kadar sürecek olan konser aktiviteleri bulunduğu şehirden dışarı çıkma imkânı olmayanlar için iyi bir fırsat niteliğindedir.

  • İzmir’deki Hafta Sonu Konser Aktiviteleri

Konser aktivitelerine İzmir’de katılmak isteyenler için sevilen şarkıcıların yer aldığı etkinlik takvimi yer almaktadır. Çeşme, Alaçatı ve Karşıyaka gibi yerlerde yoğunlukta olan hafta sonu konserlerinde Serdar Ortaç, Fatih Ürek, MFÖ gibi şarkıcılar sahne almaktadır.

Çeşme Açık Hava Tiyatrosu, Jolly Joker Alaçatı gibi konser mekanlarının konser takvimlerini yakından takip ederek hafta sonları eğlenceli ve keyifli geçirilebilir. Sıla, Şebnem Ferah ve Koray Avcı hayranları en yakın zamandaki konserlerini takip ederek sevdikleri sanatçıları da canlı canlı dinleme imkanı bulabilirler.

  • Ücretsiz Hafta Sonu Konser Etkinlikleri

Hafta sonlarını ucuza eğlenceli hale getirmek isteyenler için en iyi alternatif konser aktiviteleridir. Pek çok yerden takip edilmesi mümkün olan hafta sonu etkinlikleri sayesinde kalabalık arkadaş grupları ile keyifli vakit geçirilebilir.

Ücretsiz konser etkinliklerini önceden araştırmak ve erkenden etkinlik mekanlarında olmak gerekir. Serin yaz akşamlarını sıkıcı olmaktan çıkarmak için gençlerin tercihi olan konserler pek çok kişinin sevdiği şarkıcılarla oldukça beğeni toplamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here