Hadise Saç Modelleri

Hadise Saç Modelleri

Hadise son on yılın en önemli Türk pop şarkıcılarından biri olmuştur. Her yaptığı ile her giydiği ile olay olan Hadise saçları ile de göz dolduruyor. Onu pek çok farklı şekilde görmek mümkün. Bazen çılgın bir parti kızı, bazen oturaklı bir prenses olan Hadise’nin saç bakımına dikkat ettiği herkes tarafından bilinmekte. Genç kızların idolü olarak saç modelleri de Türkiye genelinde beğenilerek kullanılıyor. Her zaman sarı saçları ile gördüğümüz ve bal rengi saç modasının öncüsü sayılan ünlü şarkıcı, zaman zaman saçlarının arasında kattığı ışıltılar ile sahne ışıkları arasında parlıyor.

Hadise Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Genel olarak saçlarını açık kullanan hadise düz fönü de sıklıkla tercih ediyor. Televizyon ekranlarından onu saçlarını ensesinde toplamış halde görmek de şaşırtıcı değil. Sahne şovları sırasında ise çoğunlukla kabarık ve dalgalı saçları ile ön planda. Saçlarını ortadan ayırmayı tercih eden Hadise saçlarını makyajı ile tamamlayarak kendi stilini yaratmakta. Giyim tarzı olarak televizyonda sade ve elegan bir görünümü tercih ederken sahnede ışıltılı ve gösterişli kostümler ile göz dolduruyor. Buna paralel olarak değiştirdiği saçları Hadise’nin imajının en önemli parçalarından biri durumunda. Uzun, sarı saçlarına büyük dalgalar vererek görünüşüne renk ve büyü katan genç şarkıcı kliplerinde kullandığı tost ve ince maşa ayrıntıları ile de farklı duruşunu korumaya devam ediyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (5)
 • comment-avatar
  Belma Ugurlu 7 yıl

  Hadise bence çok özel bir ses ve çok sempatik bir bayan, saçlarını en çok kısa olduğunda seviyorum.

 • comment-avatar
  Senem Küçük 7 yıl

  Hadise açıkgöz gerçekten sahne showlarını beğendiğim ve oldukça sempatik bulduğum bir sanatçı, yeni albümlerini bekliyoruz artık.

 • comment-avatar
  Belma Tura 7 yıl

  Orta kısalıkta ve kısa dalgalı saç modellerini çok iyi taşıdığını düşünüyorum zira hadisenin burun ve yüz yapısına en çok bu iki model gidiyor kesinlikle koyu saç renginden uzak durmalı diye düşünüyorum.

 • comment-avatar
  Mihrican Atalay 7 yıl

  Nadir olarak söyleyebileceğim hadisenin uzun saç modeli çok yakışıyor tabi bu uzunluğu da abartmamak gerekiyor, sanırım sarı rengin verdiği parlaklık da bunu etkiliyor.

 • comment-avatar
  Aylin Acar 6 yıl

  Ben hadiseye üstten toplanmış saç modellerini hiç yakıştırmıyor en çok yakışan model sarı dalgalı fönlenmiş uzun saç modelleridir ayrıca kesinlikle sarı saç renginden vazgeçmemi diye düşünüyorum.