Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı alanlarda morluklar kişiyi yorgun ve uykusuz gösterir. Aynı zamanda ve sıklıkla bu alanda çökmeler yaşla meydana gelebilir. Yaşlanma ile yanak bölgesi aşağı doğru kayarak göz altı bölgede oluk meydana getirir.

Bu durumdan kurtulmak için göz altı ışık dolgusu ankara yapılabilir. Yaklaşık 10 dakika kadar süren bir işlemdir. Kanül yardımı ile göz altı bölgesine hyalüronik asti içeren dolgu verilirse bu alandaki çökme durumu hemen kaybolur. Etki hemen izlenir. Asıl etkisi ise bir kaç haftada ödemler geçince ortaya çıkar. Morluklara etkiside genelde ilerleyen süreçte daha iyi belli olur.

Göz altı bölgesinde morluklar uzun süre ekrana bakma, allerjik durumlar, genetik nedenler vb durumlarda ortaya çıkar. Çökmelerde yaşla meydana gelir. Bu alan için bir alt kapak estetiği düşünmeyenlerde bu işlem yapılabilir.

Çeşitli tekniklerle yapılabilir. Kanül ile yapılırsa tek noktadan girilir. Enjeksiyon yapılır. Dolgu beraberindeki enjektör ile de yapılabilir. Kişinin tecrübesi önemlidir.

Göz altı ışık dolgusu ankara kalıcılık yaklaşık 1 yıl civarıdır. Göz altı ışık dolgusu ankara fiyatları için en doğru bilgiyi doktorunuz verecektir. Çeşitli faktörlere örneğin kullanılan malzeme vb durumlara bağlıdır. Morluklar,şişlikler olabilir. Geçicidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here