Gökçe Bahadır Saç Modelleri

Gökçe Bahadır Saç Modelleri

2020 yılının ilk çeyreğinde dizi oyunculuğuna bir süre ara veren güzel oyuncu Gökçe Bahadır, şu sıralarda “İzmir’in Kızları” adlı müzikal oyunda sevenleriyle buluşmaya devam ediyor, bu oyunda da oldukça hoş bir saç modeliyle parıl parıl parlayan saçlarıyla beğeni toplamaya devam ediyor.

Gökçe Bahadır; Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü dizisinden, birçok farklı yapımdan ve Ali Sunal ile yaptığı kısa süreli evliliğinden iyi tanıyoruz. Şimdiyse onu ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde ‘Oya’ rolünde izlemekteyiz.

Gökçe Bahadır, beyaz tenli ve ela gözlü, buğulu bakışlara sahip olan bir kadın. Dolayısıyla da saçlarında; kumral, çilek sarısı, bakır kumral, bal sarısı tonlarını tercih ederek saçlarında bu tonlar arasında gezintiler yapmayı tercih ediyor.

Aynı zamanda Gökçe Bahadır’ın kalın telli ve hacimli bir saç yapısı var. Hatta geçmişte bir kez saçlarını sapsarı boyatarak selfie pozu vermişti ama kendisi de bu rengin kendine pek gitmediğini fark etmiş olacak ki bu rengi hemen değiştirdi ve yine fındık kabuğu kumral – fındık sarısı – bakır sarısı tonlarına hızlı bir dönüş yaptı.

Gökçe Bahadır Saçını Nasıl Yapıyor

Gökçe Bahadır saç modelleri konusunda genellikle omuz altında biten uzun kesim saç stilini seviyor ve hep kullanıyor. Kısacası onu henüz kısa saçlarla hiç görmedik. Ayrıca saçları iri dalgalara sahip ve her zaman önde katlı kesimleri kullanıyor. Katlı kesim kaküller, önden arkaya doğru ilerleyen katlı dalgalar artık neredeyse onunla özdeşleşen saç stillerinden. Ayrıca sene trendlerine göre ya saçlarına düz fön çektiriyor ya da iri buklelerle saçlarına hareket kazandırıyor.

Buna uygun olarak geliştirdiği makyaj stili ise artık neredeyse klasikleşti. Kalemle belirginleştirilmiş kaşlar,  kahve  – siyah tonlarında kalemle çektiği göz kontürü ve kalp şeklinde dudaklarına sürdüğü kırmızı tonlarındaki rujlar onun vazgeçilmezi neredeyse.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (6)
 • comment-avatar
  Galaksi Kedisi 6 yıl

  Bu kadının kıvırcık saç modellerine hayranım çok yakışıyor ayrıca ne yapsa yakışıyor ama yinede saçını arkadan bağlamamalı bence

 • comment-avatar
  güzel saç modelleri 6 yıl

  bende kaç gündür gökçe bahadirin bir saç modelini arıyorum burayı gördüm bu resimlerdeki saç modelleri arasından kullandıklarım var ama bazılarını ilk defa görüyorum kesinlikle uygulayacam böyle güzel paylaşımlar yaptığınız için teşekkür ederiz.

 • comment-avatar
  Defne Konca 6 yıl

  Gökçe bahıdır hayranım inanilmaz bir oyuncu ve çok güzel saçlarını bayılıyorum benim saçlarım öyle olmuyor ama onada çok yakışıyor çok tatlı birisi

 • comment-avatar
  Seçil Karacan 6 yıl

  Hangi rol olursa olsun hakkını veren, hiçbir zaman bu rolu yapamamış demediğimiz nadir oyunculardan diyebilirim. Saç stilleri konusunda ne yapsa yakışır diyebileceğim birisi, başarılarının devamını dilerim.

 • comment-avatar
  Cansu Uçar 6 yıl

  gökçe bahadırın en sevdiğim saç stili kıvırcık uzun saç modelleri, umarım kısa kestirmez ve uzun şekilde devam eder.

 • comment-avatar
  Hale Köse 6 yıl

  Tam bir şirinlik abidesi desek yeridir, gülmek bir insana ancak bu kadar yakışır ama dizilerde bazen rol gereği sinirli olduğunda da bir o kadar ürpertici ve itici olabiliyor sanırım bu da oyunculuğun ne kadar kaliteli olduğunun göstergesi. Saç modeli konusunda kıvırcık saçlar daha çok yakışıyor kanatindeyim.