Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Fahriye Evcen Saç Modelleri

Fahriye Evcen Saç Modelleri

Bir çok firmanın reklam yüzü olan ve güzelliği ile baş döndüren ünlü oyuncu Fahriye evcen son zamanlarda takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. 2018 yılının ilk çeyreğinde herhangi bir dizi veya film projesinde görülmeyen güzel oyuncu instagram hesabından sevenlerini yurt dışında çektiği fotoğraflarla teselli ediyor.

Son zamanların en çok dikkat çeken oyuncularından birisi kuşkusuz Fahriye Evcen’dir. Güzelliği ve başarıları ile gündemden düşmemektedir. Her adımı magazin haberlerinde büyük yankı uyandırmaktadır. Bu kadar ünlü olmasında başarılı oyunculuğu, güzel sesi, fiziğinin güzelliği ve saçları etkilidir. 20’li yaşların sonunda olmasına rağmen bir çok başarıya imza atmıştır. Şampuan markaları saçlarının güzelliği nedeniyle marka yüzü yapmak için birbiriyle yarışmaktadır.

Fahriye Evcen Saç Modelleri

 • Fahriye Evcen’in Saçlarında Kullandığı Modeller

Fahriye Evcen her alanda olduğu gibi güzelliğinde de sadeliği ve doğallığı tercih etmektedir. Saçlarını herhangi bir çekim olmadığı zamanlarda doğal haline bırakmaktadır. Uzun saçları ile her zaman hayranlarının görmeye alışkın olduğu ünlü sanatçı saçlarını uzun olarak kullanmayı sevmektedir. Saçlarını ortadan ikiye ayırarak kullanmaktadır. Hayranları tarafından olumlu tepkiler alması saç modelini değiştirmemesinde etkilidir. Genellikle günlük hayatında düz ya da hafif dalgalı modeller kullanmayı sevmektedir. At kuyruğu ve dağınık toplu modellerde kullandıkları arasında yer alır.

 • Fahriye Evcen’in Saçlarına Yaptığı Bakımlar

Saçların bakımı ne kadar dışarıdan yapılan maskeler ve yağlar ile olsa da beslenme çok önemlidir. Sempatik sanatçı beslenmenin saç sağlığında ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Farkındalığını hayatında beslenmeye verdiği önemle göz önüne sermektedir. Saçları için çevresindekilere verdiği en önemli sır beslenmedir. Ayrıca düzenli olarak saç uzmanına saçlarının bakımını yaptırmaktadır. Hayranlarına saç bakımı konusunda düzenli olmalarını önermektedir. 1-2 kez bakım yapıp sonra devam etmemek saçların dengesini bozacaktır. Saçların dengesi için her zaman doğal bakımlar yapılmalıdır. Eğer bakım yapmaya vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız saç şampuanınıza katacağınız bir kaç damla yağ bile bakım için yeterli olabilir. Saçın nem dengesi için duş sonrası saç kremleri kullanmak Fahriye Evcen’in saçları için yaptığı rutin bakımlardır. Sizde ünlü sanatçı gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız benzer bakımları yapmanız mümkündür.

 • Fahriye Evcen’in Saç Rengi

İlk tanınmaya başladığı  zamanlarda Fahriye Evcen’in saçları siyahtı. Son dönemde ise saç rengini kestane tonlarına çevirmiştir. Kestane tonları ünlünün yüz tipine ve ten rengine daha güzel olmuştur. Hayranları da ünlünün saç rengine olumlu geri dönüşler yapınca rengi uzun süreli kullanmayı tercih etmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Başak Acar dedi ki:

  Gerçekten çok beğenerek takip ettiğim nadir kişilerden saçları çok parlak adeta ışık saçıyor lakin kendisini fazla ekranlarda göremiyorum belki de artık dizi projelerinde yer almanın vakti gelmiştir, fahriye evcen özçivit saç stilleri konusunda oldukça iyi durumda.

 2. rabia dedi ki:

  Burak Özçivit gibi birine yakışacak insan: Saç modelini beğeniyorum ve en çok ta fönlenmiş hali hoş duruyor. Fönün güzelleştiremediği insan yok gibi.

 3. Ceren Öztorun dedi ki:

  Saçlarını topladığında ayrı bir hava düz bıraktığında ise ayrı bir hava katmasını çok iyi biliyor, spor giyimiyle birlikte bence toplu saç modellerini tercih etmeli ve siyah saç modelinden asla vazgeçmemli diye düşünüyorum.

 4. Belma Tura dedi ki:

  Fahriye evcen estetik güzeli sanıyorum ama saçlarına diyecek lafım yok gerçekten kıskandıracak parlaklıkta saçları var umarım işlerinde başarılı olmaya devam eder.

 5. Simge Koç dedi ki:

  Tartışmasız Türkiye’nin en gözde ve güzel kadınlarından birisi, seçtiği saç modelleri de oldukça iyi koyu saç modellerini belki rafa kaldırsa daha iyi olur.

 6. Meltem Acar dedi ki:

  Fahriye evcen oyunculuk, ses, güzellik ve asalet dediğinde bir çok isim arasında zirvede. saçları ipeksi ve parlak uzun da yakışıyor kısa da daha ne diyeyim sen tam bir prensessin.

 7. Senem Küçük dedi ki:

  Oyunculuğunun yanı sıra sesinin de oldukça güzel olduğunu düşünüyorum belki yakında bir albüm müjdeler bize, saçlarına kesinlikle aynı renk olarak devam etmelisiniz.

 8. Aylin Duman dedi ki:

  Sen nasıl bir şeysin ya, kuğu gibisin dünya güzelisin oyunculukta harikasın umarım böyle devam edersin, bu arada adamın da hasını kaptın yani 😀

 9. Müge Aral dedi ki:

  Fahriye evcen gerçekten çok şirin bir bayan, oyunculuğu da seçmiş olduğu saç modelleri gibi çok çok iyi başarılarının devamını diliyorum.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
Popüler kadın sitesi olan Qkadin.com sosyal medyada.
Copyright © 2013-2018 Qkadin.com Tüm hakları saklıdır.
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri