Fahriye Evcen Saç Modelleri

Fahriye Evcen Saç Modelleri

Güzel oyuncu fahriye evcen 6 aylık hamilelik döneminde geçtiğimiz hafta eşi burak özçivit ile şile de görüntülendi, nisan ayında bebeklerini kucağına alacak olan çift bu süre zarfında sakin bir yaşam sürmeyi tercih ediyor.

Fahriye evcen’in gelen dizi ve reklam tekliflerine olumsuz yanıt verdiği hatta hamile koleksiyonu için gelen reklam teklifini bile “bebeğimi reklam malzemesi yapmak istemiyorum” diyerek geri çevirdiği öğrenildi.

Bir çok firmanın reklam yüzü olan ve güzelliği ile baş döndüren ünlü oyuncu Fahriye evcen son zamanlarda takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. 2019 yılının ilk çeyreğinde herhangi bir dizi veya film projesinde görülmeyen güzel oyuncu instagram hesabından sevenlerini yurt dışında çektiği fotoğraflarla teselli ediyor.

Son zamanların en çok dikkat çeken oyuncularından birisi kuşkusuz Fahriye Evcen’dir. Güzelliği ve başarıları ile gündemden düşmemektedir. Her adımı magazin haberlerinde büyük yankı uyandırmaktadır. Bu kadar ünlü olmasında başarılı oyunculuğu, güzel sesi, fiziğinin güzelliği ve saçları etkilidir. Henüz 30’lu yaşlarında olmasına rağmen bir çok başarıya imza atmıştır. Şampuan markaları saçlarının güzelliği nedeniyle marka yüzü yapmak için birbiriyle yarışmaktadır.

Fahriye Evcen Saç Modelleri

 • Fahriye Evcen’in Saçlarında Kullandığı Modeller

Fahriye Evcen her alanda olduğu gibi güzelliğinde de sadeliği ve doğallığı tercih etmektedir. Saçlarını herhangi bir çekim olmadığı zamanlarda doğal haline bırakmaktadır. Uzun saçları ile her zaman hayranlarının görmeye alışkın olduğu ünlü sanatçı saçlarını uzun olarak kullanmayı sevmektedir. Saçlarını ortadan ikiye ayırarak kullanmaktadır. Hayranları tarafından olumlu tepkiler alması saç modelini değiştirmemesinde etkilidir. Genellikle günlük hayatında düz ya da hafif dalgalı modeller kullanmayı sevmektedir. At kuyruğu ve dağınık toplu modellerde kullandıkları arasında yer alır.

 • Fahriye Evcen’in Saçlarına Yaptığı Bakımlar

Saçların bakımı ne kadar dışarıdan yapılan maskeler ve yağlar ile olsa da beslenme çok önemlidir. Sempatik sanatçı beslenmenin saç sağlığında ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Farkındalığını hayatında beslenmeye verdiği önemle göz önüne sermektedir. Saçları için çevresindekilere verdiği en önemli sır beslenmedir. Ayrıca düzenli olarak saç uzmanına saçlarının bakımını yaptırmaktadır. Hayranlarına saç bakımı konusunda düzenli olmalarını önermektedir. 1-2 kez bakım yapıp sonra devam etmemek saçların dengesini bozacaktır. Saçların dengesi için her zaman doğal bakımlar yapılmalıdır. Eğer bakım yapmaya vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız saç şampuanınıza katacağınız bir kaç damla yağ bile bakım için yeterli olabilir. Saçın nem dengesi için duş sonrası saç kremleri kullanmak Fahriye Evcen’in saçları için yaptığı rutin bakımlardır. Sizde ünlü sanatçı gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız benzer bakımları yapmanız mümkündür.

 • Fahriye Evcen’in Saç Rengi

İlk tanınmaya başladığı  zamanlarda Fahriye Evcen’in saçları siyahtı. Son dönemde ise saç rengini kestane tonlarına çevirmiştir. Kestane tonları ünlünün yüz tipine ve ten rengine daha güzel olmuştur. Hayranları da ünlünün saç rengine olumlu geri dönüşler yapınca rengi uzun süreli kullanmayı tercih etmiştir.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (10)
 • comment-avatar
  Müge Aral 7 yıl

  Fahriye evcen gerçekten çok şirin bir bayan, oyunculuğu da seçmiş olduğu saç modelleri gibi çok çok iyi başarılarının devamını diliyorum.

 • comment-avatar
  Aylin Duman 7 yıl

  Sen nasıl bir şeysin ya, kuğu gibisin dünya güzelisin oyunculukta harikasın umarım böyle devam edersin, bu arada adamın da hasını kaptın yani 😀

 • comment-avatar
  Senem Küçük 7 yıl

  Oyunculuğunun yanı sıra sesinin de oldukça güzel olduğunu düşünüyorum belki yakında bir albüm müjdeler bize, saçlarına kesinlikle aynı renk olarak devam etmelisiniz.

 • comment-avatar
  Meltem Acar 7 yıl

  Fahriye evcen oyunculuk, ses, güzellik ve asalet dediğinde bir çok isim arasında zirvede. saçları ipeksi ve parlak uzun da yakışıyor kısa da daha ne diyeyim sen tam bir prensessin.

 • comment-avatar
  Simge Koç 7 yıl

  Tartışmasız Türkiye’nin en gözde ve güzel kadınlarından birisi, seçtiği saç modelleri de oldukça iyi koyu saç modellerini belki rafa kaldırsa daha iyi olur.

 • comment-avatar
  Belma Tura 7 yıl

  Fahriye evcen estetik güzeli sanıyorum ama saçlarına diyecek lafım yok gerçekten kıskandıracak parlaklıkta saçları var umarım işlerinde başarılı olmaya devam eder.

 • comment-avatar
  Ceren Öztorun 7 yıl

  Saçlarını topladığında ayrı bir hava düz bıraktığında ise ayrı bir hava katmasını çok iyi biliyor, spor giyimiyle birlikte bence toplu saç modellerini tercih etmeli ve siyah saç modelinden asla vazgeçmemli diye düşünüyorum.

 • comment-avatar
  rabia 7 yıl

  Burak Özçivit gibi birine yakışacak insan: Saç modelini beğeniyorum ve en çok ta fönlenmiş hali hoş duruyor. Fönün güzelleştiremediği insan yok gibi.

 • comment-avatar
  Başak Acar 6 yıl

  Gerçekten çok beğenerek takip ettiğim nadir kişilerden saçları çok parlak adeta ışık saçıyor lakin kendisini fazla ekranlarda göremiyorum belki de artık dizi projelerinde yer almanın vakti gelmiştir, fahriye evcen özçivit saç stilleri konusunda oldukça iyi durumda.

 • comment-avatar
  Çiçek Kurt 6 yıl

  uzun zamandır hiç görmüyorum bu kadını acaba ne zaman yeni filmlerde oynamaya başlayacak gerçekten merak ediyorum.