Evleneceksen Gel Solmaz Çiros Hakkında bilgiler

Evleneceksen Gel programının ilgi odağı olan Solmaz, İzmir doğumlu henüz 19 yaşında gelin adayıdır. Roman kökenli olan Solmaz, müzik ve dans zevki ile tüm seyircilerin ilgi odağı olmuş durumda. Henüz evlenmek için çok genç olduğu iddia edilse de evlenme niyetiyle programa katılan Solmaz, hayatını İzmir’de eşiyle mutlu bir şekilde sürdürmek istiyor.

  • Sosyal Medyada Fenomen

Yaşına rağmen evliliğe çok yakın olduğunu dile getiren Solmaz, programın neşe kaynağı gibi görünüyor. Hemen her bölümde, aşk hayatına dair haberler dikkatle takip edilmekte, sosyal medya üzerinden ilgiyle izlenmektedir.

İzmir’de ailesi ile birlikte yaşayan aday, geçimini çiçekçilik yaparak sürdürüyor. Evlilik yapmak için Evleneceksen Gel programına katılan Solmaz, programın başından beri damat adayları Nurullah ve Kaan ile anılıyor. Solmaz’ın ilişki çıkmazı ise özellikle hayranları tarafından yakından takip ediliyor.

  • Evliliğe Dair Fikirleri

Evlilik üzerine hemen her bölümde düşüncelerini açık yüreklilikle dile getiren Solmaz, İzmir’de yaşamak istiyor. Ancak kesinlikle damat adayının ailesi ile aynı evde kalmayacağını fırsat buldukça tekrarlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here