Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Eviniz İçin 2014 Model Perde Seçimleri

Eviniz İçin 2014 Model Perde Seçimleri

Eviniz için perde seçerken odanın güneşi görme konumu önemli hususlardan birisidir. Yine asacağınız perde ile dışarıdan evin nasıl görüneceği de kişilerin önem verdiği konulardandır. Bu sebeple perde seçimi yaparken, perdenizin hangi tür malzemeden üretildiğini göz önünde bulundurmalısınız. Güneşlik, stor perde ya da panjurdan faydalanabileceğinizi unutmamalısınız. Eğer pencereleriniz tavandan zemine ya da genişse perde seçimlerinizi duvarlarınızın, zemininizin zıttı olarak seçebilirsiniz. Tabi halı ve mobilyalar ile uyumlu olması perde seçiminde oldukça önemlidir. Evinizde modern ya da klasik bir hava oluşturmak isterseniz perdelerinizi oturma grubunuz ile kombin yapabilirsiniz. Eğer pencerelerinizin küçük oluşundan şikayetçi iseniz bu pencerelere küçük ve daha sevimli perdeler asabilirsiniz. Ancak bu perdelerin duvar ile de uyumlu olması daha hoş bir görünüm elde etmenize neden olacaktır. Eğer yatak odası perdeleri seçiyorsanız mobilyalar ile uyumu yatak odasını daha hoş gösterecektir. Bazı mekanlarda kullanılan uzun, yerde biriken perdeler oldukça güzel bir atmosfer oluşturabilmektedir.

Günümüzde oldukça revaçta olan stor perdeleri de güneşlik yerine tercih edebilirsiniz. Stor perdeler farklı, modern dekorasyonlarda oldukça kullanışlı olmaktadır. İyice gelişen teknolojiler ile üretilmekte olan stor perdelerinden otomatik olanları da seçebilir böylece istediğiniz güneşlendirmeyi, loş ışığı oluşturabilirsiniz. Klasik olarak kullanılan güneşlikler yerine stor perde kullanmak mantıklı bir davranış olacaktır. Tabi stor seçerken de yine kalitesinden emin olacağınız, mekanizması ve zinciri uzun yıllar kullanışlı olacak perdeleri seçebilirsiniz. Yine zeminden tavana kadar pencereye sahip bir eviniz varsa evin aydınlatılmasında stor perdeler daha avantajlı olacaktır. Doğal olarak evinize güneş ışığı girmesini istiyorsanız, evinizde karanlık alanların kalmasını istemiyorsanız stor perde tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri