Elçin Sangu Saç Modelleri

Elçin Sangu Saç Modelleri

Uzun zamandır merakla beklenen yaşamayan dizisi için çekimlerin devam ettiğini belirten elçin sangu, fantastik bir dizide oynamak hayallerim arasındaydı bu proje ülkemizde daha önce yapılmadığı için riskleri var fakat bu projeyi ilk duyduğumda projenin tutma riskini de bilmeme rağmen mutlaka oynamak istedim, çekimlerde ki mia karakterinin ilk fotoğrafı;

Elçin sangu güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile son yılların aranılan ekran yüzü olmaya devam ediyor, 2018 yılının ilk çeyreğinde blutv ekranlarında yayınlanacak olan yaşamayanlar adlı dizide sevenlerinin karşına gelecek olan elçin sangu yeni dizi heyecanını yaşamaya devam ediyor.

Son günlerin en parlayan yıldızı olan Elçin Sangu’nun saçları bütün çevrelerce büyük beğeni topluyor. Doğal kızıl saçların çok sık görülmediği Türkiye’de Sangu nadir bulunan bir mücevher gibi karşılandı ve erkek kadın bütün izleyenlerin gönlüne taht kurdu. Özellikle oynadığı dizi nedeniyle genç kızların favorisi haline gelen güzel oyuncu oynadığı reklam filmlerinde de uzun ve ipeksi kızıl saçları ile seyirciyi ekran başına kilitliyor. Doğal güzelliğini hiç bozmayarak saçlarına yalnızca bakım uygulayan Elçin Sangu hiçbir şekilde boya kullanmıyor ve saçlarını uzun kullanmayı tercih ediyor. Sık sık saçlarına yaptığı tost ile sempatik görünümüne yakışan bir tarz benimsiyor olsa da ekranda göründüğü çoğu anda zarafeti ve güzelliği ile birçok kişinin kalbini çalıyor.

Elçin Sangu Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Elçin Sangu genellikle saçlarını yandan ayırmayı tercih ediyor ve sıklıkla hacimli ve kıvrımlı saçlar kullanıyor. Elçin sangu saç modelleri zaman zaman saçlarını tepeden atkuyruğu şeklinde bağlıyor, bazen topuz yapıyor ve zaman zaman da gür saçlarını tost uygulaması ile kabartarak görünüşünü tamamlıyor. Beyaz teni ile tamamlanan doğal kızıl saçlarını makyajları ile bütünleştiren oyuncu giyim tarzını da buna göre belirliyor. Oynadığı dizi oldukça büyük bir kesim tarafından izleniyor olduğu için Elçin Sangu son günlerin en gözde isimlerinden biri. Bu nedenle saçları ve tarzı ile herkes tarafından mercek altına alınmış vaziyette.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (7)
 • comment-avatar
  Elvan Tuna 7 yıl

  Elçin sangu benim gördüğüm en tatlı oyunculardan birisi, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde gördüm ve gördüğüm diğer güzel geçinen ünlülerin boya güzeli olduğunu anladım. işte gerçek saf güzellik elçin sangu

 • comment-avatar
  Pınar Altıntaş 7 yıl

  Sarı ve kıvırcık saçlar beyaz tenli kişileri çok kötü gösteriyor diye düşünüyorum küt düz bir saç modeli elçin hanıma daha çok yakışacaktır.

 • comment-avatar
  Miray Uçar 7 yıl

  Elçin sangunun kısa ve düz saç modeli gerçekten çok güzel duruyor bence ilerleyen zamanlarda yeni projelerinde kullanmalı, çok tatlısın elçin seni seviyoruz.

 • comment-avatar
  Senem Küçük 7 yıl

  Tek kelimeyle müthiş sempatik ve güzel bir oyuncu, tek tavsiyem düz uzun saç modelinin kullanmaması olur açıkcası hiç yakışmıyor umarım ilerleyen zamanlarda küt saça dönüş yapar.

 • comment-avatar
  Simge Koç 7 yıl

  Elçin sangu kesinlikle saç modelinde kendisine uygun olanı çok iyi seçiyor, saç canlılığı konusunda ne yapıyor gerçekten merak ediyorum, kısa saç da uzun saç da çok iyi taşıyabiliyor.

 • comment-avatar
  Belma Tura 7 yıl

  Elçin sangu saçlarını düzleştirip uzun yaptığında kendisini selenaya benzeten bir tek benmiyim acaba, dalgalı saçlar elçin hanıma çok yakışıyor bence hiç bozmamalı.

 • comment-avatar
  Mihrican Atalay 7 yıl

  Elçin sangu gibi tv starlarının yaptığı en büyük hatalardan biri bana kalırsa saç modellerini fazla uzun bırakması kesinlikle omuz hizasından daha fazla uzun saç bırakmamalı.