Ece Seçkin Saç Modelleri

Ece Seçkin Saç Modelleri

Pop dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Ece Seçkin, birbirinden iddialı saç modelleri ile ekranlarda yerini alıyor. 2012 yılından itibaren yayınlanan albümleri ile devamlı gündemde kalmayı başaran ünlü sanatçı en az güzelliği kadar tarzıyla da adından söz ettiriyor.

Ece Seçkin Saç Kesimi

Ece Seçkin’in çok beğenilen ve herkesin bir süre araştırdığı saç rengi balköpüğü olarak isimlendirilmektedir. Hem modelini hem de ışıltısını güzel taşıyan bu renk, güzel sanatçının ten rengiyle de uyumludur.

Ece Seçkin’in Düz Saçları

Ece Seçkin denildiğinde akla gelen ilk saç modeli düzleştirilmiş saçlardır. Balköpüğü ve zaman zaman bakır tonlarında olan saçını çoğunlukla düzleştirilmiş ve uzun görmek mümkündür. Işıltısını ve sağlıklı duruşunu hiç kaybetmeyen bu saç modelini kaliteli fön ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz.


Ece Seçkin’in Önden Bombeli Saçları

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Günlük hayatında kamera karşısına geçen Ece Seçkin, saçlarını düzleştirmediğinde önden küçük bir toplama işlemi yapmaktadır. Son derece basit ve sade olan bu toplama yalnızca 2 adet tel toka ile yapılabilmektedir.

Saçların alnınızın orta kısmında olan en ön bölümünü güzelce tarak yardımıyla ayırmalısınız. Daha sonra arkaya doğru attırmalı ve bombeli bırakmalısınız. Hafif bombeli olan saçı iki tel toka ile tutturmalısınız.

Ece Seçkin’in Su Dalgalı Saçları

Saçlarında sarı, pembe ve kahverengi tonlarının pek çoğunu deneyen ünlü sanatçı Ece Seçkin, renklere yakışan modellerle ekran karşısında görünüyor. Özellikle iri dalgalarla hacim kazandırdığı saçları en sevilen modeller arasında yer alıyor. Uçlardan ziyade saçın orta kısımlarına maşa ile hareketlilik kazandıran sanatçı serbest şekilde su dalgasını kullanabiliyor. Yüzüne giden bu modeli yaptırırken ön kısımlarda maşa kullanmayan güzel sanatçı, hafif ve doğal bir görünüm elde etmeyi çok rahat başarıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Başak Acar dedi ki:

    Ece hanımın bombeli saç modellerine bayılıyorum, bence yüzünün farzla soluk görünmesi saçlarına yaptığı model çeşitliliğini gölgede bırakıyor, klibinde boyadığı şeker pembesi saç rengi bile sanki ışıltı göstermedi belki de radikal saç renklerini tercih etmemesi gerekiyor.

  2. Melike Sözen dedi ki:

    Ece seçkin ne yapıp esip güzel şarkılar bulup söylüyor klipleri de mutlaka günlerce izleniyor gayet başarılı buluyorum. Saç modelleri gerçekten harika ama pembe renk olmamış gibi.

BİR YORUM YAZ