Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Ebru Gündeş Saç Modelleri

Ebru Gündeş Saç Modelleri

Ebru Gündeş Saç Modelleri

Oldukça uzun bir zamandır müzik piyasasının içinde olan Ebru Gündeş tarzı ile de büyük fark yaratan bir sanatı. Uyguladığı saç modellerinin tümünü kendine yakıştırmayı biliyor ve tarzından asla ödün vermiyor. Televizyon programlarında sergilediği rahat ve sofistike duruşun aksine sahnelerde tam bir assolist gibi gösterişli saç modelleri ve tarzları ile ön plana çıkıyor. Ebru Gündeş’in sahne tercihi çok büyük bir çoğunlukla topuz. Farklı stillerde yaptırdığı topuzları aksesuarlar ile süsleyen sanatçı giydiği taşlı tuvaletler ile de tarzını belirginleştiriyor. Bunun aksine bulunduğu televizyon programında ise sade ve şık tarzı ile göz dolduruyor. Kimi zaman atkuyruğu yaptığı saçlarını kimi zamansa yalnızca ortadan ayırarak düz kullanıyor.

 • Ebru Gündeş Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Ebru Gündeş’in iddialı topuzlarını günlük hayatta kullanmak elbette çok mümkün değil. Ancak atkuyruğu yaptırdığı, ensesinde topladığı ya da hafif dalgalar ile serbest bıraktığı saçları günlük tarza da oldukça yakışacak modeller. Kalem eteklerin üzerine giydiği gömlekler ve düz elbiseleri ile sade stilini vurgulayan ünlü sanatçı saçlarında genellikle kullandığı kızıl ışıltılı bir kahverengi tercih ediyor. Daha önceleri saçlarına sarı ışıltılar attırmış ve kulak hizasında kestirmişti. Fakat son yıllarda benimsediği genel tarzın dışına çıkmayı pek tercih etmiyor. Büyük oranda saçlarını toplu kullanmayı seçiyor ve sahne dışında çok şaşaalı tarzlar yaratmaktan uzak duruyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Aylin Acar dedi ki:

  Yılların sanatçıları ve özel seslerinden birisi bu kesinlikle tartışılmaz ama saç çeşitliliği konusunda sınıfta kaldığını düşünüyorum en son acunun programlarında takip edebiliyordum ama şu sıralar hiç göremiyorum umarım saç modelinde radikal değişiklikler yapar.

 2. hilal dedi ki:

  Geçirdiği beyin ameliyatından sonra bana nedense saçları daha güzel oldu gibi geliyor. Sesi kadar saçları da etkileyici benim nazarımda.

 3. Belma Tura dedi ki:

  Ebru gündeş saçını bağladığı zaman malesef kendisinde çok kötü duruyor, açtığı saçlarını dalgalı yaparak fön çektiğinde kendisini bambaşka biri yapıyor ve efsane yakışıyor.

 4. Aylin Duman dedi ki:

  Ebru hanım gerçekten çok iyi sese sahipsiniz, bu arada acunun programına inşallah devam edersiniz ara sıra kulaklarımızın pasını siliyordunuz çok iyi oluyordu, size kısa saç hep yakışmıştır aynı şekilde devam lütfen.

 5. Merve Uçar dedi ki:

  Ebru hanım size en çok topuz kısa saç modeli yakışıyor, boyun güzelliğiniz ve yuvarlak yüzünüz daha çok ortaya çıkıyor, sevgiler.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
Popüler kadın sitesi olan Qkadin.com sosyal medyada.
Copyright © 2013-2018 Qkadin.com Tüm hakları saklıdır.
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri