Ebru Gündeş Saç Modelleri

Ebru Gündeş Saç Modelleri

Oldukça uzun bir zamandır müzik piyasasının içinde olan Ebru Gündeş tarzı ile de büyük fark yaratan bir sanatı. Uyguladığı saç modellerinin tümünü kendine yakıştırmayı biliyor ve tarzından asla ödün vermiyor. Televizyon programlarında sergilediği rahat ve sofistike duruşun aksine sahnelerde tam bir assolist gibi gösterişli saç modelleri ve tarzları ile ön plana çıkıyor. Ebru Gündeş’in sahne tercihi çok büyük bir çoğunlukla topuz. Farklı stillerde yaptırdığı topuzları aksesuarlar ile süsleyen sanatçı giydiği taşlı tuvaletler ile de tarzını belirginleştiriyor. Bunun aksine bulunduğu televizyon programında ise sade ve şık tarzı ile göz dolduruyor. Kimi zaman atkuyruğu yaptığı saçlarını kimi zamansa yalnızca ortadan ayırarak düz kullanıyor.

  • Ebru Gündeş Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Ebru Gündeş’in iddialı topuzlarını günlük hayatta kullanmak elbette çok mümkün değil. Ancak atkuyruğu yaptırdığı, ensesinde topladığı ya da hafif dalgalar ile serbest bıraktığı saçları günlük tarza da oldukça yakışacak modeller. Kalem eteklerin üzerine giydiği gömlekler ve düz elbiseleri ile sade stilini vurgulayan ünlü sanatçı saçlarında genellikle kullandığı kızıl ışıltılı bir kahverengi tercih ediyor. Daha önceleri saçlarına sarı ışıltılar attırmış ve kulak hizasında kestirmişti. Fakat son yıllarda benimsediği genel tarzın dışına çıkmayı pek tercih etmiyor. Büyük oranda saçlarını toplu kullanmayı seçiyor ve sahne dışında çok şaşaalı tarzlar yaratmaktan uzak duruyor.

5 YORUMLAR

  1. Yılların sanatçıları ve özel seslerinden birisi bu kesinlikle tartışılmaz ama saç çeşitliliği konusunda sınıfta kaldığını düşünüyorum en son acunun programlarında takip edebiliyordum ama şu sıralar hiç göremiyorum umarım saç modelinde radikal değişiklikler yapar.

  2. Ebru gündeş saçını bağladığı zaman malesef kendisinde çok kötü duruyor, açtığı saçlarını dalgalı yaparak fön çektiğinde kendisini bambaşka biri yapıyor ve efsane yakışıyor.

  3. Ebru hanım gerçekten çok iyi sese sahipsiniz, bu arada acunun programına inşallah devam edersiniz ara sıra kulaklarımızın pasını siliyordunuz çok iyi oluyordu, size kısa saç hep yakışmıştır aynı şekilde devam lütfen.

  4. Ebru hanım size en çok topuz kısa saç modeli yakışıyor, boyun güzelliğiniz ve yuvarlak yüzünüz daha çok ortaya çıkıyor, sevgiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here