Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Dudakları Daha Dolgun ve Parlak Gösterme Yolları

Dudakları Daha Dolgun ve Parlak Gösterme Yolları

Dudakları daha dolgun ve parlak gösterme yolları bulunur. Basit ve pratik bir biçimde uygulanan bu tüyolarla, dudaklarınızı olduğundan daha hacimli ve parlak bir hale getirebilirsiniz. Bunun için bazı makyaj malzemelerini kullanmanız yeterli olacaktır.

Dudak Kalemi Kullanın:

Dudak kalemleri pek çok makyöz tarafından kullanılan ürünlerden biridir. Bu ürün bazen makyözler tarafından küçük makyaj hileleri içinde kullanılır. Genellikle bu dudak kalemlerine dudakları dolgun gösterme yolları için başvururlar. Bunun için fondötenle iyice kapatılan dudak hatlarına, dudak kalemiyle geçmek yeterli olacaktır. Hafif bir biçimde dudakların dışından geçen dudak kalemi, dudakları olduğundan daha hacimli gösterir. Ayrıca ek olarak açık renk parlatıcı seçimleriyle dudaklar daha dolgun gözükebilir.

Rujları Açık Renk Seçin:

Açık renk rujlar dudakların olduğundan daha büyük ve dolgun gözükmesine yol açacaktır. Koyu renk rujlar ise tam tersine dudakların daha inceltilmesine yarar. Özellikle dudaklarının büyüklüğünden şikâyetçi olan kadınlara, dudaklarının büyüklüğünü kapatacak koyu renk rujlar önerilir. Bu yüzden dolgun dudaklar için yapılması gerekenler arasında, açık renk ruj kullanımı vardır.

Dudaklarınızı doğal yolların dışında kalınlaştırmak isterseniz dudak kalınlaştırma ameliyatı bağlantısındaki detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Günlük Bakıma Dikkat Edin:

Dudakların olduğundan daha iyi ve sağlıklı görünmesi için bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir. Özellikle dudaklar için maske ve nemlendirici kremler önerilen şeyler arasındadır. Ayrıca düzenli olarak dudaklardaki ölü derinin de atılması gerekir. Bunu gerek kozmetik ürünlerle, gerekse doğal yöntemlerle yapmak basittir. Dolgun ve parlak dudak isteyenlerin mutlaka bakımlarını atlamaması gerekir.

Doğal Yöntemler Deneyin:

Bunun yanında dudaklarında dolgunluk ve canlılık isteyenler bazı doğal yöntemleri de deneyebilir. Nane dudakların dolgun olmasını sağlayacak şeyler arasında sayılır. Düzenli olarak dudaklarda nanenin ovalanması iyi olacaktır. Ayrıca kahve telvesi, buz, tarçın, bal gibi gıdalarda dudaklara sürülerek ovulursa dolgun ve parlak dudaklar ortaya çıkarabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri