DEZ Pack Diyet

Dez diyet programı başlangıç ve devam ürünlerinden bir araya gelen 16 gün kullanım için özel olarak hazırlanan toplam günlük diyetin yerini alacak üründür. Başlangıç ürünleri 2 gün, devam ürünleri ise 14 gün kullanılabilmektedir. Ürünlerini yağsız süt ya da yoğurt ile beraber kolayca tüketebilirsiniz.  Programın asıl hedefleri arasında vücut üzerinde yer alan kas oranına herhangi bir şekilde zarar vermeden ideal görünümünüze kavuşmanızı sağlamaktadır. Bununla beraber Dez yeme ve içme tarzlarınızı düzenlemenizi ve vermiş olduğunuz kiloyu tekrar almamanıza yardımcı olmaktadır. Bununla beraber Dez yeme ve içme tarzınızı en iyi şekilde düzenlemenizi ve verdiğiniz kiloyu tekrar almamanızı hedeflemektedir.

İçeriği

Protein

Protein tüm hücrelerin temel yapı taşları arasındadır. Çocukların da yetişkinlerin de belirli oranlar üzerinde proteine ihtiyacı yer almaktadır. Hücre içi ve hücre dışı yer alan sıvıların da dengede tutulmasına yardımcı olmaktadır. Bir yetişkinin gün içerisinde alması gereken protein miktarı kilo başına bir gram olarak yer almaktadır.

Niyasin

Dez içerisinde yer alan niyasin karbonhidratı kullanmasına yardım etmektedir. Cilt sağlığı için son derece gereklidir. Sinir sisteminin düzenli çalışmasına yardım etmektedir.

Karbonhidrat

Sahip olduğumuz vücudumuz almış olduğumuz besinlerden enerji üretmektedir. Bununla beraber vücudumuzun başlıca enerji kaynakları arasında karbonhidrat gelmektedir. Ayrıca fazla karbonhidrat kilo alımına neden olmaktadır.

Yağ Asitleri

Günlük hayatımız içerisinde olduğu gibi diyet yaparken de vücudumuzun en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de dez yağ asitleridir. Çoğu bitki yağları içerisinde yüksek miktarlarda yer almaktadır. Çoğunun kan kolesterolü seviyesinde herhangi bir etkisi olmamasının yanında diyette doymuş yağ asitleri ile yer değiştirirse son derece faydalıdır.

Katı Yağ

Dez beslenme programı içerisinde büyük yer tutan, besin değeri yüksek yağlardır. Diğer yağ gruplarına oranla tok tutucudur.

Biyotin

Dez Yağ asitlerinin yapımına yardım etmekte, sonra bunları karbonhidratlarla bir arada yakarak enerji sağlamaktadır.

Sodyum

Dez Vücudun asit-baz dengesini ayarlamaktadır. Bununla beraber vücutta su tutulmasını sağlamaktadır. Sodyum vücuttan terleme ya da idrar yoluyla atılır.

Diyet Lifleri

Lif karbonhidrat içermiş olan yiyecekler üzerinde, sebze ve meyvelerde yer almaktadır. Bunlar suda çözünmektedir. Bu tür lifler su içerisinde çözünmediği için şişer ve tokluk hissi vermektedir. Bununla beraber bağırsakları temizleyerek sindirimi de kolay hale getirmektedir.

Potasyum

Dez Kasların faaliyetleri içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Potasyum hücreler içerisindeki ozmotik basıncın korunmasına katkıda bulunmaktadır.

Programın Hedefi Nedir?

Dez Programın asıl hedefleri arasında vücut üzerinde kas oranına zarar vermeden ideal görünümünüze kavuşmanızı sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here