Deniz Seki Nasıl Kilo Verdi İşte Detaylar

Deniz Seki Nasıl Kilo Verdi İşte Detaylar

Deniz Seki yıllar boyunca kiloları ile savaşan ünlü isimlerden biridir. Çeşitli diyetler deneyerek, farklı spor alternatiflerini kullanarak kilo vermeye çalışmıştır. Sık sık kilo verip hızla kilo aldığı için kalıcı bir sistem oturtamamıştır. Ancak şimdilerde Deniz Seki’nin hızlı şekilde kalıcı kilo verdiği görülüyor. Bu durum kilo vermek isteyip de veremeyenlerin ilgisini çekiyor. Deniz Seki nasıl kilo verdi işte detaylar;

Deniz Seki Mide Ameliyatı Oldu!

Deniz Seki yaptığı diyetlere ve sporlara rağmen kilo veremediği için mide ameliyatı yaptırmak istedi. Ancak doktorlar ameliyat için yeterli kiloda olmadığını ifade etti. Deniz Seki de ameliyat olabilmek için 90 kiloya kadar ulaştı. Sonunda ameliyat olabilecek kiloya ulaşınca Ulus’ta ki özel bir hastanede mide ameliyatı oldu ve ardından hızla kilo vermeye başladı. 8 günde sağlıklı bir şekilde 7 kilo verdiğini ifade etti. Şimdilerde 30 kilo veren ünlü sanatçı bütün yüklerinden kurtulduğunu belirtiyor. Kendini 10 yaş gençleşmiş gibi hissediyor.

Deniz Seki’nin Olduğu Mide Ameliyatı

Mide küçültme ameliyatı, obez derecede olan insanlara sağlıklı görünümlerine kavuşması için yapılan bir operasyondur. Kalıcı şekilde kolay ve hızlı şekilde kilo vermeyi destekler. Midenin yaklaşık %80’i cerrahi bir operasyon ile alınıyor. Ardından kişinin normal hayatına dönmesi oldukça hızlı oluyor. Bir süre kısıtlı olan yiyecekler bulunuyor ancak kişi ardından istediğini tüketebiliyor.

Deniz Seki Geçtiğimiz günlerde çıkarttığı yeni albümü Uzun Hikaye ve görüntüsü ile sevenlerini mutlu etmeyi başardı, yeni albümünün en çok beğenilen parçası Öğrendim oldu. Parçayı videodan dinleyebilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)