Demet Özdemir Saç Modelleri

Demet Özdemir Saç Modelleri

2020 yılının ilk çeyreğinde sevenlerinin karşısına “Doğduğun Ev Kaderindir” adlı diziyle çıkan güzel oyuncu Demet Özdemir dizide ki birbirinden farklı ve güzel saç modelleri ile yine sevenlerinin beğenisini kazanmayı başardı.

Demet Özdemir gerek giyim tarzı gerekse saç modelleri ile kendisine hayran olan birçok kişiye ilham kaynağı olabiliyor. Son projesi olan Erkenci Kuş dizisindeki tarzı ise oldukça beğenilen Demet Özdemir’ in saç modellerinden beğendiklerinizi sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu modelin yapımı aslında oldukça kolay. Eğer saç maşanız varsa maşanız yardımıyla saçlarınızı kıvırcık hâle getirdikten sonra bukleleri açmak ve daha doğal bir görünüm verebilmek için geniş dişli bir tarakla bir kez üzerinden tarayın. Daha sonra saç spreyi ile sabitleyebilirsiniz.

Bu model aslında oldukça kolay görünen ve günlük hayatta sıkça kullanabileceğiniz bir modeldir. Bu modeli yapabilmek için öncelikle saçınızı güzel bir şekilde tarak yardımıyla hacimlendirin. Daha sonra topuzu istediğiniz yükseklikte yapabileceğiniz şekilde salaş bir topuz yapın. Topuzunuzun alt kısmını bombeli yapmak için alt taraftan biraz saçlarınızı gevşetin ve son olarak kulak kısmına yakın saçlarınızdan bir tutam çıkarın.

Bu modelde ise önce saçınızı ortadan ayırın daha sonra saçınızın istediğiniz tarafına iki adet ince örgü yapın. Daha sonra bu örgülerin uç kısımları da dahil olmak üzere bütün saçınızı saç maşasıyla dalgalı hâle getirin.

Bu saç modelinde saçlarınızı hafif bir şekilde tarak veya maşa yardımıyla dalgalandırın. Daha sonra saçlarınızı geniş dişli bir tarakla uçlardan başlayarak tarayın. Son olarak ise saçınızı ortadan bölün ve tarak yardımıyla saçlarınızı düzeltin. İsterseniz saçınızı saç spreyi ile sabitleyebilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (4)
 • comment-avatar
  Müge Uçar 5 sene

  Demet özdemir için çok güzel çok alımlı gibi lafları söyleyemem açıkçası ama şirinliği ve tatlılığı bir başka, demetin mutlaka komedi dizilerinde de görmek isterim. Saç modelleri konusuna gelecek olursak kendisine dalgalı uzun saç çok yakışıyor.

 • comment-avatar
  Eylem Aral 5 sene

  Topuz ve uzun dalgalı saç kendisine çok yakışıyor, parlak saç görüntüsünü nasıl elde ediyor bilemiyorum ama bu konu hakkında da bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • comment-avatar
  Ceylan Dem 5 sene

  Sanırım biraz daha ruj ve allık kullanımını arttırmalı zira saç modeli seçiminde oldukça iyi durumda zaten kalın ve siyah saçlar genellikle bu tip yüzlerde çok iyi duruyor.

 • comment-avatar
  Selcan Köse 5 sene

  Gülmek demet hanıma çok yakışıyor, sevimliliğini dizilerdeki oyunculuğa bire bir oturuyor desem abartmış olmam. Zamanın kült dizilerinden leyla ile mecnun için biçilmez kaftan olurdu diye düşünüyorum, saç modeli ve saç rengi için çok söylenecek bir şey yok ne yapsa yakışıyor.