Demet Evgar Saç Modelleri

Demet Evgar Saç Modelleri

Sinema ve tiyatronun sevilen isimlerinden biri olan Demet Evgar hem güzelliği hem de mizah anlayışı ile binlerce hayrana sahiptir. Yetenekli oyuncunun hemen her filminde her gösteriminde birbirinden farklı karakterlere, tiplere bürünmesi dikkat çekmektedir. Günlük hayatında ise son derece sade ve sakin bir tarza sahip olduğu görülmektedir. Bu nedenle Demet Evgar’ın kıyafet, saç, makyaj stilini denemek isteyenler çok da zorlanmayacaktır.

 • Demet Evgar’ın Kâküllü Kısa Saç Modeli

Onlarca saç modelini kullanan ve her birini kendine çok yakıştıran güzel oyuncu Demet Evgar çoğunlukla kısa saçlarıyla dikkat çekmektedir. Demet Evgar’ı uzun ve dağınık saçlı görmek oldukça çok zordur. Derli toplu, bakımlı görünen kısa saçlar onunla özdeşleşmiştir. Bunun için kısa saç modelinde öncü isimlerden biri olduğu söylenebilir.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Kâkül bıraktığı saçlarını kulak altından kestiren güzel oyuncu aynı zamanda içe doğru fön ile şık bir hava katmaktadır. Bu kullanımı ile saçları çok daha ışıltılı görünmektedir. Kendiliğinden hafif dalgalı olan saçları, fön sayesinde daha iddialı görünmektedir.

 • Demet Evgar’ın Mini Topuzlu Saç Modeli

Demet Evgar saçlarını kazıtmaktan kirpi modele kadar her şekli deneyen bir sanatçıdır. Kendine yakıştırdığı tüm saç modellerini istediği gibi cesurca kullanan güzel oyuncu, son dönemlerde daha çok sakin modelleri tercih etmektedir. Özellikle saçlarının uzunluğunu çok bırakmaması modellerde biraz daha kısıtlanmasına neden olmaktadır.

Saçı kısa olduğu halde şık bir görüntü kazandırması gerektiğinde ensesinden küçük bir topuz yapmayı tercih etmektedir. Saçlarının öndeki kâküllerini tek tarafa fönleyen güzel oyuncu daha sonra tüm saçlarını ense bölgesinde toparlayarak sıradan bir topuz yapmaktadır. Topuzunun bu denli güzel görünmesinin sebebi ön kısmındaki kâkülleri ve bakımlı bir saç görüntüsü oluşturmasıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Pelin Serez dedi ki:

  Demet evgar saç modeli olarak kısa saç modelini çok yakıştırıyorum bu arada aile arasında filmini de izledim her geçen gün oyunculuğu daha da iyi oluyor umarım daha farklı projelerde görmeye devam ederiz.

 2. Şenay Özel dedi ki:

  Demet evgar komedi filmlerinde ve tiyatroda çok başarılı umarım farklı tür filmlerde de kendisini görmeye başlarız demet evgar saç modeli olarak uzun saç modelini denemeli dalgalı saçlar kendisine çok yakışıyor.

 3. Melike Aray dedi ki:

  Demet evgar tiyatro konusunda çok başarılı buluyorum, saç modellerinde kendisine kısa saç çok yakışıyor kızıl saç rengi de kendisini çok açıyor.

 4. Elvan Barman dedi ki:

  Uzun dalgalı saç modeli çok yakışıyor gerçekten. Yakından görme fırsatım olmuştu çok cana yakın ve kibar birisi umarım kendine yakışan saç stillerini kullanmaya devam eder.

BİR YORUM YAZ