Demet Akalın Saç Modelleri

Pop müziğin en çok dinlenilen isimlerinden olan güzel sanatçı Demet Akalın zaman zaman yaptığı radikal saç modelleriyle dikkatleri üzerine çekiyor, 2020 yılının yaz aylarına bomba gibi girmeye hazırlanan güzel sanatçı yaz aylarında nasıl bir stil ile karşımıza çıkacağını merakla bekliyoruz.

47 yaşında olan sanatçı fit ve bakımlı olmasıyla yaşının çok altında görünmektedir. İlk zamanlar mankenlik yapmasına rağmen aradığı mutluluğu şarkı söylemekte bulmuştur. Söylediği şarkılar ile herkesin gönlünde taht kuran Demet Akalın saçlarının canlı ve bakımlı görünmesi ile de dikkat çekmektedir.

Demet Akalın’ın Kullandığı Saç Modelleri

Sempatik sanatçı genellikle iş yaşamı dışında saçlarına çok fazla işlem yapmamaktadır. Kameraların karşısında oldukça samimi poz vermesinin yanında saçlarının doğallığı ile de dikkat çekmektedir. Genellikle günlük hayatında dağınık toplayarak ya da düz bırakarak kullanmaktadır. Sahne yaşamında ise gösterişli saç modellerini kullanmayı tercih ettiği görülür. Birçok kadın gibi sanatçı da sık sık saç değişikliği yapmaktadır. Bazı zamanlar uzun saçlar kullanmayı tercih etmiş, bazen ise kısa saç kullanmıştır. Her ikimside sanatçının güzelliğine güzellik katmıştır.

Demet Akalın Saç Rengi

Ünlü sanatçı saçlarının rengi ile oynamayı çok sevmektedir. Asıl saç rengi ise kumraldır. Her kadın gibi renklerden sıkıldığı zaman cesur bir şekilde değiştirme yoluna gider. Bir dönem sarı saçlar ile hayranlarının karşısına çıkmış, sonra karamel tonlarında renkleri tercih etmiştir. Günümüzde ise kestane tonlarında saç rengini kullanmaktadır. Renkler sanatçının ten rengi ile oldukça uyum sağlamıştır. Ten renginin uyumlu olması Demet Akalın’ı şanslı kılmaktadır. Eğer sizde Demet Akalın’ın saç rengini kullanmak istiyorsanız mutlaka bir saç uzmanına danışmalısınız. Her saçın doğal rengi ve yapısı farklı olduğu için aynı renkler farklı saçlarda değişik durmaktadır. Farklılık nedeniyle kendi tercihinizden önce uzman görüşünü almanız önemlidir.

Demet Akalın Saçlarına Uyguladığı Bakımlar

Sahne sanatçılarının saçları çok sık ve ağır işlemler gördüğü için kolaylıkla yıpranır. Yıpranma saçlarda geri dönülmesi zor hasarlara yol açar. Ünlü sanatçı saç bakımının öneminin farkında olup düzenli olarak saçlarına bakım yaptırmaktadır. Doğal yağlar ile saç maskeleri kullanmaktadır. Sahne dışında saçlarına günlük yaşamda fazla işlem uygulamamaya dikkat eder. Doğal görünümü ile kameraların karşısında görülmesi hayranları tarafından takdir ile karşılanmaktadır.

6 YORUMLAR

  1. Demet akalına hangi saç modeli gitmiyor sorusu sorulmalı bence, kadının güzelliği öyle bir şey ki saçları sanki güzelliğine ayak uyduruyor 🙂

  2. Demet akalın mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapmış olsa da ben sesini gerçekten beğeniyorum, saçlarının rengini açmasını ben çok yakıştırıyorum. kısa saç modeli pek yakışmıyor sanki.

    • Demet akalın mankenlik dönemlerinde de gerçekten sahneyi çok güzel dolduran bir isimdi, o zamanlarda da saç modellerine çok özen gösteriyordu açıkçası gün geçtikçe güzelleşen nadir kişilerden.

  3. Çok tatlısınız özellikle eski saç modellerinizi zaman zaman kuaförüme yaptırıyordum şimdilerde daha kısa saç modellerini tercih ediyorum ve sizi çok seviyorum.

  4. Demet hanım 2001 yılında kısa saç modelini çok beğenmiştim umarım tekrar o saç modeline geri döner, son klibindeki uzun dalgalı saç stili de çok güzeldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here