Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Demet Akalın Saç Modelleri

Demet Akalın Saç Modelleri

Ünlü sanatçı samimiyeti ve sempatik görüşünü ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. 44 yaşında olan sanatçı fit ve bakımlı olmasıyla yaşının çok altında görünmektedir. İlk zamanlar mankenlik yapmasına rağmen aradığı mutluluğu şarkı söylemekte bulmuştur. Söylediği şarkılar ile herkesin gönlünde taht kuran Demet Akalın saçlarının canlı ve bakımlı görünmesi ile de dikkat çekmektedir.

Demet Akalın’ın Kullandığı Saç Modelleri

Sempatik sanatçı genellikle iş yaşamı dışında saçlarına çok fazla işlem yapmamaktadır. Kameraların karşısında oldukça samimi poz vermesinin yanında saçlarının doğallığı ile de dikkat çekmektedir. Genellikle günlük hayatında dağınık toplayarak ya da düz bırakarak kullanmaktadır. Sahne yaşamında ise gösterişli saç modellerini kullanmayı tercih ettiği görülür. Birçok kadın gibi sanatçı da sık sık saç değişikliği yapmaktadır. Bazı zamanlar uzun saçlar kullanmayı tercih etmiş, bazen ise kısa saç kullanmıştır. Her ikimside sanatçının güzelliğine güzellik katmıştır.

Demet Akalın Saç Rengi

Ünlü sanatçı saçlarının rengi ile oynamayı çok sevmektedir. Asıl saç rengi ise kumraldır. Her kadın gibi renklerden sıkıldığı zaman cesur bir şekilde değiştirme yoluna gider. Bir dönem sarı saçlar ile hayranlarının karşısına çıkmış, sonra karamel tonlarında renkleri tercih etmiştir. Günümüzde ise kestane tonlarında saç rengini kullanmaktadır. Renkler sanatçının ten rengi ile oldukça uyum sağlamıştır. Ten renginin uyumlu olması Demet Akalın’ı şanslı kılmaktadır. Eğer sizde Demet Akalın’ın saç rengini kullanmak istiyorsanız mutlaka bir saç uzmanına danışmalısınız. Her saçın doğal rengi ve yapısı farklı olduğu için aynı renkler farklı saçlarda değişik durmaktadır. Farklılık nedeniyle kendi tercihinizden önce uzman görüşünü almanız önemlidir.

Demet Akalın Saçlarına Uyguladığı Bakımlar

Sahne sanatçılarının saçları çok sık ve ağır işlemler gördüğü için kolaylıkla yıpranır. Yıpranma saçlarda geri dönülmesi zor hasarlara yol açar. Ünlü sanatçı saç bakımının öneminin farkında olup düzenli olarak saçlarına bakım yaptırmaktadır. Doğal yağlar ile saç maskeleri kullanmaktadır. Sahne dışında saçlarına günlük yaşamda fazla işlem uygulamamaya dikkat eder. Doğal görünümü ile kameraların karşısında görülmesi hayranları tarafından takdir ile karşılanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Aylin Duman dedi ki:

  Demet hanım 2001 yılında kısa saç modelini çok beğenmiştim umarım tekrar o saç modeline geri döner, son klibindeki uzun dalgalı saç stili de çok güzeldi.

 2. Belma Akdağ dedi ki:

  Çok tatlısınız özellikle eski saç modellerinizi zaman zaman kuaförüme yaptırıyordum şimdilerde daha kısa saç modellerini tercih ediyorum ve sizi çok seviyorum.

 3. Meltem Acar dedi ki:

  Demet akalın mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapmış olsa da ben sesini gerçekten beğeniyorum, saçlarının rengini açmasını ben çok yakıştırıyorum. kısa saç modeli pek yakışmıyor sanki.

  1. Helin Saral dedi ki:

   Demet akalın mankenlik dönemlerinde de gerçekten sahneyi çok güzel dolduran bir isimdi, o zamanlarda da saç modellerine çok özen gösteriyordu açıkçası gün geçtikçe güzelleşen nadir kişilerden.

 4. Simge Koç dedi ki:

  Demet akalına hangi saç modeli gitmiyor sorusu sorulmalı bence, kadının güzelliği öyle bir şey ki saçları sanki güzelliğine ayak uyduruyor 🙂

 5. meryem dedi ki:

  Yaş ilerledikçe daha da güzelleşmenin adı bence Demet Akalın. Kadın evlendi,çoluk çocuğa karıştı daha bi güzelleşti resmen.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri