Damla Sönmez Saç Modelleri

Damla Sönmez Saç Modelleri

Damla Sönmez denildiğinde, insanların ilk aklına gelen tv dizisi, ‘Güllerin Savaşı’ dizisi olacaktır. Peki, herkesin özelikle de genç kızların yakından takip ettiği Damla Sönmez hangi renk saç tonları kullanıyor?

Her şeyden önce Damla Sönmez bu konuda doğallıktan yana ve kahve- koyu kahve tonlarını tercih ediyor. Çikolata tonlarından vaz geçmeyen Damla Sönmez, asla saçlarına kıyıp, kısa saç kullanmıyor. Saç uzunluğu genel olarak omuz hizasında değişirken kim zaman omuz seviyesinde, kimi zamanlarda da omzundan 1 – 2 parmak daha uzun seviyelerde saç modelleri kullanıyor. Kesimi ise üstlerde hafif katlı ve altlarda küt kesimlerde devam ediyor.

Damla Sönmez Saç Stili

Damla Sönmez’in saçları doğalında iri dalgalı yani onu kıp kıvırcık saçlarla asla göremezsiniz. Öte yandan saçlarına düz fönler çektirdiği de oluyor. Hatta kimi zaman doğala yakın su dalgaları ya da iri waglı saç dalgalarıyla da onu örebilirsiniz. Hatta bazı dizi sahnelerinde saçlarına bol jöle sürülerek geriye doğru yapıştırılmış asi görünümlü ifadelerle de ekran karşısına geçtiği oluyor.

Ama o doğal yaşamında yani günlük hayatında genellikle kendi haline bırakılmış salık saç kullanırken doğal ve iri dalgalı saçlarını kendi haline bırakarak kullanmayı tercih ediyor. Eğer siz de sıkı bir Damla Sönmez hayranıysanız ve Damla Sönmez saç modelleri yaptırmak istiyorsanız ara tonlardaki kumral renkleri tercih edebilir ve saçlarınızı doğal görünümlere bırakabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (4)
 • comment-avatar
  nurchat 5 sene

  sacları cok yakısmıs guzel kıvır kıvır bende denemeyi dusunuyorum bu sac modelini cok guzel ayrıca bu dizi oyuncusunuda itinayla takip ediyorum cok beyeniyorum tesekkurler guzel paylasımlar var sitenizde

 • comment-avatar
  Cansu Uçar 5 sene

  düz fönlü saç modeli acayip yakışıyor, bir de siyah renk saç modelini de çok beğendim umarım zaman zaman kullanır.

 • comment-avatar
  Ceylan Dem 5 sene

  Zayıf bir vücut ve yuvarlak bir yüz için mümkünse küt saçlar tercih edilsin, damlanın saçları da kullandığı renk de oldukça iyi fakat uzunluk konusunda biraz daha dikkat etmeli.

 • comment-avatar
  Selcan Köse 5 sene

  Damla hanımı daha çok dizi ve filmlerde görmek istiyoruz malesef çok fazla projede yer almıyor umarım daha sık görürüz, saç stili ve saç rengi olarak en çok uzun dalgalı saç yakışıyor diye düşünüyorum.