Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Cansu Dere Saç Modelleri

Cansu Dere Saç Modelleri

2018 Yılının ilk çeyreğinde Puhu Tv’nin özel dizisi olan Şahsiyet’te rol alan güzel oyuncu Cansu Dere bu dizide Nevra karakterini başarı ile canlandırıyor.  Dizinin ilk bölümlerinde kırkma ve uzun dalgalı saç modeliyle izleyicilerin karşısında olan ünlü oyuncu cansu dere rolü gereği olsa gerek saçları oldukça bakımsız görünüyor.

Özellikle son yıllarda her gün yeni bir tarzın moda olması ile birlikte kadınlar için doğru saç modelini ve giyim şeklini bulabilmek neredeyse imkânsız hale gelmiştir. En çok da saçlarını nasıl kullanacakları konusunda kararsız kalan pek çok kadın yanlış ya da fazla uygulamalar ile saçlarına hem zarar vermekte hem de istedikleri görüntüyü ne yazık ki elde edememektedir. Böyle durumlarda yapılması en mantıklı olan şeylerden birisi; neredeyse her evde bulunan televizyonlar sayesinde her daim gözümüzün önünde duran ünlü sanatçıları takip ederek onların stillerinden ilham almaktır. İşte bu sanatçıların içerisinde kadınların takip ettiği en ünlü isimlerden birisi de her zaman bakımlı ve canlı saçları ile Cansu Dere’dir.

Cansu Dere’nin Saçı ile İlgili Sırları Nelerdir?

Koyu renk saçlar taşıması zor ve her zaman kolaylıkla yağlanabilecek saç türlerine örnek olarak verilebilir. Ünlü oyuncu da bu dertte sık sık şikâyetçi olduğunu belirterek saçlarının yağlanmasını önlemek için her gece yatmadan önce saç diplerine yarım çay fincanı kadar zeytinyağı sürdüğünü ve aralıklarla yarım saat kadar masaj yaptığını belirtiyor. Bu şekilde saçlarının çok daha sağlıklı görünmesini sağlayan Cansu Dere, hacimli saçlarının sırrının ise talk pudrası kullanmak olduğunu belirtiyor. Talk pudrasının kullanım şeklinde pudrayı saç diplerine döktükten sonra ince uçları olan bir tarak ile saçları iyice fırçalamak yeterli oluyor.

Cansu Dere Saç Rengi Nedir?

Cansu Dere oynadığı pek çok dizi ve sinema filminde aynı saç rengini ve saç modelini kullanmıştır. Başarılı oyuncunun saç rengi doğal koyu kahverengidir. Loreal Paris’in de reklam yüzü olan eski manken, uzun bir dönem boyunca saç rengini çikolata kahverengi olarak tercih etmiştir. Cansu Dere’nin saç rengine yakın bir saç rengi elde etmek isteyen kadınlar, Koleston 6.35’i saçlarında deneyebilirler.

Cansu Dere Saç Kesimi Nasıldır?

Cansu Dere uzun ve dağınık saç kesimlerinden hoşlanmaktadır. Üstleri düz ve uçları dalgalı olacak şekilde kullandığı koyu renk saçları ile her daim alımlı gözüken güzel oyuncunun bu saç modelini zayıf ve narin tüm bayanlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. demet dedi ki:

  Boşa manken değil bu kız. Hem saçları mükemmel hem de fiziği. Kendini güzel koruyor valla salmıyor.

 2. Belma Tura dedi ki:

  Topuz saçlar mutlaka her zaman uygulanamıyor ama bence tek tercih etmesi gereken topuz saç modelleri.

 3. Simge Koç dedi ki:

  cansu dereye ne olursa olsun topuz saç modeli çok yakışıyor uzun bıraktığı zaman zayıf ve uzun yüzünde çok iyi durmuyor bir de artık radikal renk değişikliğine gitse iyi olur.

 4. Meltem Acar dedi ki:

  Eyşan sen yokmusun sen, unutmak mümkün mü acaba 🙂 saçlarını küt yaptır ve kahkül hiç yakışmıyor. Seni artık ezel gibi kaliteli projelerde görmek istiyoruz.

 5. Selvi Uygur dedi ki:

  Cansu dere bence klişeden çıkıp yavaş yavaş saç modellerinden küt olan modelleri tercih etmeli ki yüzünü daha fazla öne çıkarabilsin, hep aynı olması biraz sıkıcı.

 6. Aylin Duman dedi ki:

  Cansu Dere diye yazılır 1 numara kadın diye okunur, anne dizisinde kendisine imrenerek bakıyorum ve bu saç stilini kesinlikle bozmaması gerektiğini düşünüyorum. sevgiler.

 7. Merve Uçar dedi ki:

  Kolay kolay mankenden olma oyuncuları beğenmem ama cansu dere gerçekten kendini bu konuda ıspatladı, saç modelleri de genellikle uzun düz değiştirdiğine pek rastlamadım.

 8. Büşra Keskin dedi ki:

  Aslında saçları o kadar da parlak görülmüyor ama kalın telli olduğundan dolayı çok gür gibi, sanki saçları dalgalı olsa yüz hattına daha çok yakışır.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
Popüler kadın sitesi olan Qkadin.com sosyal medyada.
Copyright © 2013-2018 Qkadin.com Tüm hakları saklıdır.
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri