Büyük Beden Model Iskra Lawrence: “Kendinizle Barışık Olun”

Büyük Beden Model Iskra Lawrence “Kendinizle Barışık Olun” Mesajı Veriyor

Son günlerde çokça gündeme gelmeye başlayan İngiliz büyük beden model Iskra Lawrence, dolgun vücut hatlarına rağmen vücudunu cömertçe sergilemesi ile gündeme gelmektedir.

Iskra Lawrence Kimdir?

Henüz 25 yaşında olmasına rağmen modellik kariyerinde ilerleyeni üstelik kilolarıyla ve dolgun vücut hatlarıyla barışık bir imaj çizerek dünya gündemine de hızla oturan Iskra Lawrence, annesinin yönlendirmesi ile 13 yaşında bir derginin düzenlediği güzellik yarışmasına katılarak modellik kariyerine adım atmayı başarmıştır. Ergenlik dönemine girdiği 15-16 yaşlarında aldığı kilolarla ajansının dikkatini çeken ve kalçalarının o yaştaki bir genç kıza göre büyük olması sebebiyle ajanstaki işine son verilen başarılı model, çevresindeki yönlendirmeleri dinleyerek büyük beden modellerin bulunduğu ajanslara yönelmiştir.

Iskra Lawrence Kariyeri

Büyük beden manken ajansına kayıt olması ile hayatı değişen Iskra Lawrence, ilk olarak Aerie adlı bir iç çamaşırı markasının dikkatini çekmeyi başarmış ve cesur iç çamaşırlarını tanıtarak modellik kariyerinde basamakları tırmanmaya başlamıştır. Aerie iç çamaşırı firmasının bir anda patlamasına sebep olan başarılı model, marka tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı yüzü olarak da halen adından söz ettirmektedir.

Yediklerine dikkat etmeyen ve bu sebeple büyük beden herkesin idolü olmayı başaran Iskra Lawrence, sporu hayatının önemli bir yerine koyarak sağlığın ne kadar önemli olduğunu da birçok kişiye göstermektedir. Geniş kalçaları ve basenleri ile dikkat çeken model, özellikle “her vücut güzeldir” sözleri ile akıllarda kalmayı başarmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here