Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Büyük Beden Model Iskra Lawrence: “Kendinizle Barışık Olun”

Büyük Beden Model Iskra Lawrence: “Kendinizle Barışık Olun”

Büyük Beden Model Iskra Lawrence “Kendinizle Barışık Olun” Mesajı Veriyor

Son günlerde çokça gündeme gelmeye başlayan İngiliz büyük beden model Iskra Lawrence, dolgun vücut hatlarına rağmen vücudunu cömertçe sergilemesi ile gündeme gelmektedir.

Iskra Lawrence Kimdir?

Henüz 25 yaşında olmasına rağmen modellik kariyerinde ilerleyeni üstelik kilolarıyla ve dolgun vücut hatlarıyla barışık bir imaj çizerek dünya gündemine de hızla oturan Iskra Lawrence, annesinin yönlendirmesi ile 13 yaşında bir derginin düzenlediği güzellik yarışmasına katılarak modellik kariyerine adım atmayı başarmıştır. Ergenlik dönemine girdiği 15-16 yaşlarında aldığı kilolarla ajansının dikkatini çeken ve kalçalarının o yaştaki bir genç kıza göre büyük olması sebebiyle ajanstaki işine son verilen başarılı model, çevresindeki yönlendirmeleri dinleyerek büyük beden modellerin bulunduğu ajanslara yönelmiştir.

Iskra Lawrence Kariyeri

Büyük beden manken ajansına kayıt olması ile hayatı değişen Iskra Lawrence, ilk olarak Aerie adlı bir iç çamaşırı markasının dikkatini çekmeyi başarmış ve cesur iç çamaşırlarını tanıtarak modellik kariyerinde basamakları tırmanmaya başlamıştır. Aerie iç çamaşırı firmasının bir anda patlamasına sebep olan başarılı model, marka tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı yüzü olarak da halen adından söz ettirmektedir.

Yediklerine dikkat etmeyen ve bu sebeple büyük beden herkesin idolü olmayı başaran Iskra Lawrence, sporu hayatının önemli bir yerine koyarak sağlığın ne kadar önemli olduğunu da birçok kişiye göstermektedir. Geniş kalçaları ve basenleri ile dikkat çeken model, özellikle “her vücut güzeldir” sözleri ile akıllarda kalmayı başarmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri