Burcu Esmersoy Saç Modelleri

Burcu Esmersoy Saç Modelleri

Sarışın güzel denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri Burcu Esmersoy’dur. Hem giyim tarzı hem kullandığı renkler ile devamlı beğenilen güzel sanatçı aynı zamanda saç modelleri ile sarışınlara örnek olmaktadır. Pek çok saç modeliyle ekran karşısında yer alan Burcu Esmersoy farklı saç renklerini tercih etmekten biraz uzak. Bu nedenle saçları sarı olup hangi modeli vereceğini bilemeyenler için güzel sanatçı örnek teşkil edecektir.

Burcu Esmersoy’un Omuzda Dalgalı Saç Modeli

Burcu Esmersoy’un saç yapısı kalın telli olduğu için rahatlıkla şekil alabilmektedir. Bu nedenle dalgalı fön uzun süre saçında kalabilmekte, şık bir görüntü oluşturabilmektedir. Saçlarını tercihen omuz hizasında tutan güzel sanatçı, iri dalgalı fön yaptırmaktadır. Bu şekilde saçlar daha şık ve bakımlı görünmektedir. Aynı zamanda ön kısmını tek tarafa yönlendirip dilediği şekilde kullanabilmektedir. Burcu Esmersoy denildiğinde akla gelen ilk model kısa ve dalgalı saç modelidir. Üstelik saçları sarı olduğu için bu modeli muhteşem şekilde kullanmaktadır.

Burcu Esmersoy’un En Çok Kullandığı Saç Modeli

Burcu Esmersoy’un kullandığı ve kendisine çok yakıştırdığı bir başka model ise örgüdür. Her ne kadar saç rengi örgüyü gizlemiş olsa da güzel sanatçının modeli oldukça etkileyici görünmektedir. Saçlarını önceden hafif dalgalı fön ile toparlattıran Burcu Esmersoy sonrasında tek tarafa yönlendirmektedir. Ense kısmından başlayarak saçlarını gevşek bir örgü ile örmektedir. Üst kısmını hafif bombeli bırakan güzel sanatçı alt kısımda geniş bir örgü ile saçlarını doğal örgüye kavuşturmaktadır. Bu şekilde hem dağınık hem de toplu görünen bir saça sahip olmaktadır.

Burcu Esmersoy’un Düz Atkuyruğu Modeli

Burcu Esmersoy’un tercih ettiği ve ekranlarda sık sık görülen bir başka saç modeli ise atkuyruğudur. Önce düz fön çektirdiği saçlarını daha sonra hafif yüksekten sıkıca toplattırmaktadır. Bu model güzel sanatçının yüzünü açmakta daha ağır bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (6)
 • comment-avatar
  Ceren Öztorun 7 yıl

  Saç, fizik ve cilt güzelliği denildiğinde akıllara gelen nadir isimlerden olan burcu esmersoy yine yaptı yapacağı.. gibi manşetlerden o kadar sıkıldım ki tamam arkadaşım güzel tatlı bir kadın hiç sormuyorlar ki sizi magazin rahat bırakmıyor da izleyicileri bıktırmıyorlar mı diye 🙂 burcu esmersoy Can’dır..

 • comment-avatar
  ceren 7 yıl

  Bu kadın saç konusunda gerçekten şahane bir insan. Saçının fön şekline bayılıyorum desem yeridir.

 • comment-avatar
  Meral Ayan 7 yıl

  Burcu hanımı sunuculuk yaparken izlemek büyük zevk, yandan ayrılmış örgülü saç stilini çok seviyorum umarım kendisini dizilerde de izleme fırsatımız olur.

 • comment-avatar
  Müge Sağcan 6 yıl

  Saçı salınık saç modelini daha çok seviyorum uzun saç modeli de aslında kötü durmuyor ama uzun yüz tarzına her tür model güzel gidiyor.

 • comment-avatar
  Elvan Taşar 6 yıl

  Burcu esmersoy gerçekten çok güzel bir kadın ama sporcu geçmişinden mi neden bilmiyorum sesinin acaip kalın olduunu ve narinlikten son derece uzak olduğunu düşünüyorum. saç modellerini elbiseleriyle gayet iyi uyduruyor.

 • comment-avatar
  Pelin Serez 6 yıl

  Sunuculuk konusunda farklı bir tarzı olduğunu düşünüyorum, burcu esmersoy bu yıl film veya dizilerde de oynasa hiç sırıtmaz diye düşünüyorum, saç modelleri konusunda ne yapsa yakışıyor dediğim nadir kişilerden.