Burçin Terzioğlu Saç Modelleri

Burçin Terzioğlu Saç Modelleri

Uzun süredir ekranların en sevilen yüzleri arasında yer alan Burçin Terzioğlu aynı zamanda göz dolduran bir güzelliğe sahiptir. Hem tarzı hem oyunculuğu ile binlerce hayrana sahip olan güzel oyuncunun herkes tarafından takdir edilen başarıları da çoktur. Bunlarla beraber özellikle bayanlar tarafından merak edilen en önemli yönü saçlarıdır. Her zaman doğal, canlı ve ışıl ışıl görünen saçlarının renkleri de son derece etkileyicidir.

Burçin Terzioğlu Kısa Su Dalgası Modeli

Karamel, kızıl tonlarında saçlara sahip olan Burçin Terzioğlu bu saç rengi ile hemen her modeli güzel taşımaktadır. Çoğunlukla dengeli ve orta boy saçlarla dikkat çeken güzel oyuncu nadiren de olsa saçlarını kısacık kestirmektedir. Özellikle enseden kestirip su dalgası yaptırdığı saç modeli milyonlarca bayan tarafından örnek alınmıştır. Ense kısmından tek makasla kestirilen bu saçlar daha sonra su dalgası ile iri iri buklelendirilmiştir. Üst kısım oldukça etkileyici ve doğal dururken alt kısmın kendine özgü bir doğallığı olmuştur.

Burçin Terzioğlu Kıvırcık At Kuyruğu Modeli

Burçin Terzioğlu’nun en sevilen saç modellerinden bir tanesi de at kuyruğudur. Sıradan bir atkuyruğundan çok farklı görünen bu muhteşem model yalnızca basit bir tokayla yapılmaktadır. Saçlarınızı doğal su dalgası ile dalgalandırdıktan sonra üst kısmını bombeli bırakarak dağınık şekilde toplamalısınız. Topladığınız saçlarda herhangi bir tarak işlemi yapmadan hemen düz bir lastikle sıkı şekilde toplamalısınız. Kuyruk kısmının bukle bukle olması saçınızın güzel görünmesini sağlayacaktır. Önden bırakacağınız birkaç kıvırcık tutam, saçınızın dağınık atkuyruğunu tamamlamaya yetecektir.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Burçin Terzioğlu’nun bun atkuyruğu üzerinden yaptığı bir başka model ise dağınık topuzdur. Aynı şekilde topladıktan sonra döndürüp doğal bir topuz görüntüsü kazanması oldukça basit olmaktadır. Üstelik son derece kibar görünmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Mihrican Atalay dedi ki:

  burçin terzioğlu poyraz karayel dizisinde saç modellerini çok beğeniyorum fakat hep dalgalı saç modeli ile gördüm sanırım saçının rengini biraz daha açarak farklı bir stilde yeni projerler ekranlara geri dönebilir.

 2. Melis Özköse dedi ki:

  uzun zamandır ekranlarda göremiyorum sanırım yeni proje hazırlıklarına başladı burçin hanım, cilt bakımı ve saç güzelliği olarak ışıldamasını çok iyi biliyor, burçin terzioğlu saç modellerinde dalgalı öne kahkül saç stilini tercih etmelidir diye düşünüyorum.

 3. meltem dedi ki:

  Bu renk tonuyla bu saç şekli güzel gidiyor. Bunu kızıla yapsa bu kadar güzel durmaz. Poyraz’ı da özledik be.

 4. Meral Ayan dedi ki:

  Burçin terzioğlunun özellikle örgülü saç modelini çok beğeniyorum, boyun ve yüz güzelliğini çok iyi ortaya çıkarıyor, umarım kısa sürede daha kaliteli projelerde görebiliriz.

 5. Elvan Karadağ dedi ki:

  Burçin terzioğlunun 2020 de hangi film ve dizilerde oynayacağını merak ediyorum her geçen gün güzelliğine güzellik kaymayı nasıl başarıyor anlamıyorum.

BİR YORUM YAZ