Bu Tarz Benim’de Kavgalar Bitmiyor

SHOW TV’nin moda programı olan sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı, jüri koltuğunda İvana Sert’in, Nur Yerlitaş’ın ve Kemal Doğulu’nun oturduğu Bu Tarz Benim yarışmasında final yaklaştıkça ortam geriliyor. Başlarda oldukça sessiz ve arkadaşça bir ortamın bulunduğu yarışmada, elenenlerle birlikte yarışmacı sayısının azalması ile birlikte kavgalar da giderek arttı. Nur – Ayşegül ikilisinin kavgası ile sürekli ortam gerilirken artık her bölümde herkes birbiri ile kavga etmeye başladı.

Bu haftanın gündemine oturan Ayşenur Balcı, Melek Balkan’ın elenmesinden sonra Gizem Güler ile iyice arasını açtı. Kuliste Gizem Güler ile kavga edip çığlık atıp bağıran ve jüriyi de olumsuz yönde etkileyen Ayşenur Balcı, yarışma esnasında da Gizem Güler ile kavga etti ve stüdyodan kısa bir süre ayrıldı. Ağlayarak stüdyoyu bir süre terk eden Ayşenur Balcı, mutsuzken mutluymuş gibi gülümseyemiyorum, rol yapamıyorum diyerek Salı günkü programa da yüzü asık bir şekilde çıktı.

Nur Yerlitaş’ın söylediği sözlerden çok etkilendiğini, onu çok sevdiğini ve buraya sadece onun için geldiğini söyleyen Ayşenur Balcı, yarışma esnasında Kemal Doğulu’ya da sert çıktı. Yüzünde hiçbir mimik bulunmayan Ayşenur Balcı’nın imdadına ise yine Nur Yerlitaş yetişti. Kendisine sarılıp, üzülmemesini söyleyen, ona destek olup, enerji vermeye çalışan Nur Yerlitaş, program esnasında Ayşegül Melisa Doğan ile arasında geçen muhabbetten dolayı Ayşenur Balcı’ya daha çok üzüldüğünü söyledi.

Ayşegül Melisa Doğan ise kendisine ve kendisi gibi birçok arkadaşına arkada yapılan haksızlıkları jürinin görmediğini, görmemekle kalmayıp haksız yere kendilerinin üzerine gittiklerini, bu durumdan dolayı da ciddi manada üzüldüğünü söyledi. Gözyaşlarını tutamayan Ayşegül Melisa Doğan, ağlayarak jürinin karşısına geçti.

Her gün birinin kavgasına şahit olduğumuz yarışmada final haftasına kadar nelerin yaşanacağını merakla bekliyoruz. QKadın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here