Bu Tarz Benim Yarışması Kim Kimdir

EKRANLARIN EN ÇOK SEVİLEN MODA PROĞRAMI BU TARZ BENİM REYTİNG REKORLARI KIRMAYA DEVAM EDİYOR

Hangi mekanda, nerede nasıl giyinilir bir ben bilirim diyen 13 tane genç bayan katılımcının yarıştığı ve Türkiye’nin en tarz kadını şeklinde bir ünvan elde edecekleri bir yarışma programı Bu Tarz Benim.

Katılımcılar her hafta jürinin belirlediği 2 değişik konsepte uygun olarak kendi kıyafetlerini dolaplarından, arkadaşlarından, mağazalardan, modacılardan kısacası kendileri buluacak şekilde her yerden temin ediyorlar. Bu kıyafete uygun saç ve makyajlarını da yaparak yarışmaya çıkıyor ve jürinin insafına kalıyorlar

Programı bizlere bu aralar ismini sosyal medyada sıkça duyuran Öykü Serter sunuyor. Jürilerin arasında ise Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu. Diğer isimlerin yanında Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş sayesinde oldukça geniş bir izleyici kitlesini otomatikman topladı.

Yarışmacıları tüm Türkiye oldukça merak ediyor ols gerek ki google aramalarında oldukça büyük bir sıçrama yapan program sosyal medyada da oldukça rağbet görüyor. Bu Tarz Benim Yarışması Nur Bozan kimdir, Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı kimdir, Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan kimdir gibi sorular hem arama motorlarında hemde sosyal medyada tıklama rekorları kırıyor.

nur-yerlitasYarışmacılardan kısaca bahsedecek olursak;

Bu Tarz Benim Nur Bozar Kimdir? Kuşkusuz ki yarışmanın en dikkat çeken yarışmacılarından birisidir, 1990 da istanbulda doğan güzel yarışmacı Nur Bozar kariyerine 2012 güzellik yarışmasına girerek başlamıştır ve bu güzellik yarışmasında Basın Güzeli seçilerek kariyerinin ilk adımını atmıştır. Yarışmada yüzünün güzelliği ve fiziğinin düzgünlüğü ile jüri üyelerinin bazılarını oldukça etkilemiş isimler arasında yer almaktadır, Türkan Şoray’ın gençlik yıllarındaki güzelliğini andıran yarışmacı ilk olarak klip deneyimini Babutsa’nın sevilen parçası Yanayım klipinde rol almıştır.

Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kimdir? Renkli ve şık giyinmeyi seven Tuğçe Ergişi 25 yaşında ve gülüşüne oldukça güveniyor.

Bu Tarz Benim Sara Ayşen Koçoğlu Kimdir? İstanbulda yaşayan 19 yaşındaki Sara Ayşen Koçoğlu henüz bir öğrenci. Yarışmayı birincilikle bitirmeyi hedeflediğini söyleyen Sara tarzını beğenenler gibi beğenmeyenler olduğunun farkında olduğunu da ekledi. İleride model olmayı istiyor ve o anki ruh haline göre kıyafet seçimi yapıyor.

Bu Tarz Benim Esra Özüver Kimdir? Kendi tarzına oldukça güvenen Esra Özüver 37 yaşında. Oyunculuk ve sunuculuk olmak üzere daha önce televizyon tecrübesi bulunuyor. Sadece kendi köpeğini değil tüm hayvanları da çok sevdiğini ekliyor.

Bu Tarz Benim Gizem Kayaalp Kimdir? Radyo ve Televizyon mezunu olan Gizem Kayaalp 21 yaşında ve yarşmaya İstanbul’dan katılıyor. Kendine de oldukça güveniyor ve birincilik onun da hedefi.

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kimdir? 1,5 yaşında bir kız annesi olan Ezgi Baylar 31 yaşında ve 3 yıldır da evli. Evli mutlu ve çocuklu olmanın tarz olmaya engel olamayacağını söylüyor ve bunu kanıtlamak için elinden geleni yapacağını ekliyor.

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Kimdir? Yarışmaya Bursa’dan gelen Buse Doğanay 20 yaşında. Üniversite hayatını Ekonomi dalında sürdürüyor. Tarz olmanın formülünü bulduğunu söyleyen Buse Doğanay bu işin matematiğini en iyi kendisinin yapacağını da ekliyor.

Bu Tarz Benim Aycan Şencan Nurcan Şencan Kimdir? İkiz olan Aycan Nurcan kardeşler İsveç doğumlular. Ardından Amerika Los Angeles’ta 8 yıl kadar kalmışlar. En çok giyinmeyi ve modayı sevselerde müzik, spor ve sinameda onların vazgeçilmezlerinden.

Bu Tarz Benim Özlem Özden Kimdir? Akademik kariyerini Kamu Yönetiminde Yüksek Lisans yaparak tamamlayan Özlem Özden 33 yaşında ve İstanbulda yaşıyor. Yarışmada herkese fark atacağını söyleyen Özlem Türkiye’nin en tarz kadını olarak kendisini gösteriyor.

Bu Tarz Benim Gizem Güler Kimdir? Gizem 24 yaşında ve İstanbulda ikamet ediyor. Hayatını modellik yaparak kazanan Gizem kendi tarzını burada göstermek istiyor.

Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kimdir?  Ayşegül Melisa Doğan 23 yaşında ve İstanbulda ikamet ediyor. Moda’nın mesleği olduğunu söyleyen Ayşegül bu yüzden herkesten daha avantajlı olduğunu, dikimleri bile kendisinin yaptığını söylüyor.

Bu Tarz Benim Melek Balkan Kimdir? İzmir’de yaşayan Melek 25 yaşında. İzmir’in kızlarının temsilcisi olarak İzmir tarzını programa taşımaya gelmiş.

Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kimdir? Masal ve masal kahramanlarına inanan 19 yaşındaki genç kızımız Ayşenur bu yarışmanın kendi masalı olacağına inanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here