Bensu Soral Saç Modelleri

Bensu Soral Saç Modelleri

Bensu Soral 2018 yılının ilk çeyreğinde sessizliğini koruyor, edinilen bir bilgiye göre hayranlarının karşısına Organize işler filminin 2.si olan film ile çıkabilir. Bensu Soral’ın şu sıralar herhangi bir projede yer almaması bu durumu doğrular nitelikte.

Özellikle gençlik çağlarındaki pek çok kadın için kendilerini iyi ve güzel hissedebilecekleri bir stil bulmak çoğu zaman bir karmaşa haline gelebilmektedir. Kadınlar da ne yapacaklarını ya da nasıl bir tarz izleyeceklerini bilemedikleri bu süreçte televizyon dünyasında yer alan ünlü isimleri kendilerine örnek olarak alabilirler. Televizyon ve dizi kuşağında yer alan bazı sanatçılar son zamanlarda gerek saç kesimleri gerek giyimleri ile kendilerine ciddi ölçüde bir hayran kitlesi edinmeyi başarmışlardır. Bu sanatçılar arasında bulunanlardan birisi de Bensu Soral’dır.

Bensu Soral’ın Saçı ile İlgili Sırları Nelerdir?

Ünlü oyuncunun saçları pek çok işlem görüşmüş olmasına rağmen halen oldukça canlı ve parlak görülmektedir. Bu kadar sağlıklı saçlara sahip olmasının sebebi ise kızılcık suyu ile sık sık saçlarına bakım kürü uygulamasıdır. Soral ayrıca zaman zaman saçlarına deniz suyu spreyi sıkarak da saç tellerinin ihtiyaç duyduğu mineralleri onlara geri kazandırmaktadır.

Bensu Soral Saç Rengi Nedir?

Bensu Soral’ın saç modeli ile ilgili daha detaylı bilgi vermeden önce saç renginin ne olduğu konusunda merak edenleri bilgilendirmekte fayda var. Bensu Soral 2014 senesinde Boynu Bükükler isimli dizide Miray karakterini oynadığı zamanlarda saç rengi olarak orta kumralı tercih etmiştir. Bensu Soral’ın bu dizideki saç modelini yapabilmek için gereken saç rengi olan orta kumral rengine 7N Organic Natural Colors ile ulaşılabilir. Bensu Soral’ın bu saç modelini kullanmak son derece basittir ve en çok buğday tenli ya da buğdaydan daha açık renk bir cilde sahip olan kadınlarda güzel durur.

Bensu Soral Saç Kesimi Nasıldır?

Bensu Soral’ın saç kesimi düz, küt ve omuzlarda bitecek şekildedir. Bu saç kesimi Bensu Soral gibi bebeksi bir yüzü olan kadınlara biraz daha vamp görüntü katacaktır. Özellikle yaşından büyük görünmek isteyen genç kızların tercih edebileceği Bensu Soral saç kesimi ile hem olgun hem de ağırbaşlı bir görünüm elde etmek mümkün olabilir. Bensu Soral’dan örnek alınarak yapılacak saç kesiminin katsız bir model oluşu  istenildiği anda kolaylıkla fön çekilmesini ve düzleştirilmesini sağlayacaktır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (10)
 • comment-avatar
  Belma Koca 7 yıl

  çok güzel bir bayan lakin saçını toparladığı zaman çok itici duruyor, uzun ve dalgalı saç şeklinin çok daha fazla yakışacağı kanaatindeyim. sevgiler.

 • comment-avatar
  Betül Uğurlu 7 yıl

  Bensu hanım keşke kısa saç modelini de deneseydi açıkcası daha çok yakışacağını düşünüyorum hele sarı saçlar muhteşem olacaktır.

 • comment-avatar
  Merve Uçar 7 yıl

  Birden bire içerde diziyle tanıdık sizi daha önceki saç modellerinizi bilmiyorum ama bu şekilde de kusursuz görülüyorsunuz.

 • comment-avatar
  Aylin Duman 7 yıl

  Bu kadın nerden çıktı anlamadım ama dudakları çok güzel insanı kıskandırıyor, saçları da bence yüz hatlarına göre gayet iyi, arkadan bağlamalı saç stili olmaz, veya kısa saç olmaz.

 • comment-avatar
  Selvi Uygur 7 yıl

  Bensu hanım oyunculuk konusunda gerçekten iz bıraktı diyebiliriz saç modeli de sarı olarak tercih ederse muhtemelen türkiyenin kalesisi olur ve çok da yakışır.

 • comment-avatar
  Meltem Acar 6 yıl

  Bensu soralın saç modelinin çeşitliliğini henüz göremedik ekranlarda ama çok yakıştığını düşünüyorum değişiklik her insana yaramaz.

 • comment-avatar
  Simge Koç 6 yıl

  Bensu soral için her tür saç modeli okeydir ama ne olursa olsun topuz olmasın çünkü kafa yapısı topuzu kaldırmıyor öncelikli tercih etmesi gereken sanırım düz uzun saç modeli.

 • comment-avatar
  Belma Tura 6 yıl

  Dudakları bir ömre bedel saçları da bir ömür diyebilirim sanırım, uzun ve düz saçları taşımak her yüz tipine uymaz ama bensu hanımın uzun yüzü bu modeli taşımaya çok müsait.

 • comment-avatar
  Ceren Öztorun 6 yıl

  Açıkcası bensu soral saç modelinde uzun tercihini hep yapmalı zaten kıyyafet seçimiyle oldukça iyi görünüyor dolayısıyla saçı da ince düzgün fiziğine çok uygun bu şekilde devam etmeli diye düşünüyorum.

 • comment-avatar
  buse 6 yıl

  Buyuna göre güzel bir saç seçimi yapmış. Böyle kişilere uzun saç ayrı bir güzellik katıyor. Renk te güzel olunca sonuç mükemmel.