Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Bengü Saç Modelleri

Bengü Saç Modelleri

Bengü sık sık farklı tarzlarda görülmeye alışılmış bir sanatçı. Neredeyse her yeni albüm döneminde farklı bir kadın olarak sevenlerinin karşısına çıkıyor. Baştan ayağa değiştirdiği tarzı ile bütün dinleyenlerinin beğenisini kazanıyor. Son dönemde müzik sektörünün en önemli kadın seslerinden biri haline gelen Bengü stili ile de göz dolduran sanatçılar arasında yerini alıyor. Farklı renk ve tarzlarda saç modelleri ile görmeye alışık olduğumuz genç şarkıcı kendini yenilemek konusunda dur durak bilmiyor. Bazen siyah kısa saçları, bazen karamel rengi uzun ve dalgalı saçları ile ekranlarda görünüyor. Kliplerinde ise farklı ve yeni tarzlar denemekten hiç çekinmiyor.

 • Bengü Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Saçlarının bakımı duruşuyla beğeni kazanan Bengü ilk kez sahnelere çıktığında daha çılgın ve çekici tarzı, uzun siyah saçları ile sempatik bir duruş sergiliyordu. Zamanla değişen stili ise onu daha kadınsı ve renkli seçimlere yönlendirdi. Küt kesilmiş siyah saçlarını ıslak bir görünümle yapıştırarak kullanması moda çevrelerinden tam not almıştı. Kahverengiden bal rengine kadar her renk saçla sahneler ve televizyon dünyasında yerini alan genç şarkıcı düz fönü de sıklıkla kullanıyor. Sahne performanslarında rahatlığını ön plana alarak tepeden atkuyruğu ya da topuz ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Her daim parlak ve bakımlı saçlara sahip olan Bengü her yeni dönemde başka bir saç modeli ve rengi ile dinleyenlerini şaşırtmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Aylin Acar dedi ki:

  Lütfen artık tarzını ve saç modelini değiştir, sesini ve yaptığı albümleri seviyorum çok da şirin bir insan ama hep aynı model gerçekten bayıyor.

 2. özge dedi ki:

  Yıllardan beri saç modeline hayran kaldığım insanlardan birisi bu kız. İlk müzik piyasasına girdiği 2005’li zamanlardan beri her saç şeklini merakla inceledim. Yaşına uygun saçlar seçiyor gerçekten.

 3. Mihrican Atalay dedi ki:

  Bengü artık koyu saç renginden vazgeçip daha canlı renklerle ekranlara çıksa iyi olur diye düşünüyorum, merak ettiğim konu acaba bu modelleri kendisi mi karar veriyor yoksa bir imaj maker ile mi çalışıyor hep aynı model ile nereye kadar.

 4. Belma Tura dedi ki:

  Bengü sanırım kısa düz saçlardan başka saç modelini taşıyamaz, bengü hanımın malesef alın bölgesi fazla geniş dolayısıyla uzun saçlar kendisinde kötü duracaktır.

 5. Aylin Duman dedi ki:

  Ben gü hanım keşke uzun dalgalı saç da deneseniz 90 lı yıllarda bu saç modeliyle karşımıza çıktınız imaj değişikliği sıfır biraz daha artık kendinizi yenileyin lütfen.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
Popüler kadın sitesi olan Qkadin.com sosyal medyada.
Copyright © 2013-2018 Qkadin.com Tüm hakları saklıdır.
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri