Başak Parlak Saç Modelleri

Başak Parlak Saç Modelleri

Sevilen dizi şevkat yerimdar’ın güzel oyuncusu Başak Parlak, Esin karakteri ile yeni sezonda diziye yine güzelliği ile damga vuracak gibi görünüyor, 10 ağustos 2018 itibariyle ekranlara dönmesi beklenen dizinin 45.bölümü merakla bekleniyor.

Şevkat yerimdar dizisinin Esin karakterini başarıyla canlandıran oyuncu Başak Parlak dizide aldığı rolünün yanı sıra giydiği kıyafetleri, makyajı ve saç stilleri ile herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Başak Parlak hem kıyafet tarzı hem de renkleri ile göz doldurmaktadır. Gösterişli ve hoş bir fiziğe sahip olan güzel oyuncu tüm bunların yanı sıra eşsiz bir saç rengine sahiptir. Bu sebeple binlerce hayranı tarafından saç rengi ve modelleri takip edilmektedir. Hem şık hem de doğal görünen güzel oyuncu zaman zaman oldukça iddialı saç modelleriyle ekranda yerini almaktadır.

Başak Parlak Doğal Dalga Modeli

Başak Parlak saçlarına herhangi bri model vermese dahi oldukça etkileyici görünmektedir. Bunun temel nedeni saç rengidir. Saçlarının eşsiz görüntüsü tüm modelleri oldukça güzel karşılamaktadır. Bilhassa tercih ettiği doğal dalga pek çok kişi tarafından denenmektedir.

Kızıl kahverengi tonlarında saç rengine sahip olan Başak Parlak, saçlarını iri dalgalarla fönlemektedir. Ön kısmını yalnızca tek taraflı perçemle hareketlendiren güzel oyuncu bu şekilde oldukça şık görünmektedir.

Başak Parlak Ev Topuzu Modeli

Başak Parlak’ın neredeyse canlandırdığı tüm karakterlerde kullandığı saç modellerinden biri ev topuzudur. Dağınık şekilde topladığı saçlarıyla oldukça sevimli görünen güzel oyuncu, sıradan bir topuzla dahi saçlarını güzelleştirebilmektedir. Bu modeli denemek isteyenler ise saçlarını önce sıradan bir tokayla gevşek şekilde toplamalıdır.

Gevşek toplanan saç daha sonra kendi etrafından döndürülerek 2-3 tel tokayla tutturulmaktadır. Alt kısmı biraz daha bollaştırılıp serbest bırakılmalı üst kısımda yer alan yan perçemlerde dağınık şekilde bırakılmalıdır.

Başak Parlak Kısa Saç Modeli

Ekranlarda uzun süre uzun saç ile görüntülenen Başak Parlak daha sonra kısa saç modelini tercih etmiştir. Çoğunlukla ıslak ve dağınık olan bu saç, enseden kısacık kestirilmiştir. Ense kısmından başlayarak yukarı doğru dalgaya sahip olan saçlar son derece estetik görülmektedir.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (15)
 • comment-avatar
  Helin Saral 6 sene

  Başak hanımı daha önce hşçbşr projede görmemiştim sadece şevkat yerimdar filminde görmüştüm şimdilerde dizisinde de rol alıyor sanırım. Saç modeli seçiminde düz taraması çok yakışmıyor gibi sanki.

 • comment-avatar
  Mihrican Atalay 6 sene

  Başak parlak saç modelleri konusunda bence oldukça iyi ilerliyor, kısa saç modeliyle boyun ve yüz güzelliği ortaya çıkıyor, oyunculuğunu da çok beğeniyorum sevgiler.

 • comment-avatar
  Ceren Öztorun 6 sene

  Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama saçları acaip bakımsız görünüyor, sanırım uçlarındaki dalgadan dolayı ve yüz hattının zayıf olmasından dolayı bu intibaya varıyorum ama belki de yanılıyorumdur.

 • comment-avatar
  hande 6 sene

  Saç modelini çok beğendim,inanılmaz parlak geldi bana. Acaba şampuan olarak ne kullanıyor.

 • comment-avatar
  Meral Ayan 6 sene

  Başak hanımın göz güzelliği saçının parlaklığı oldukça iyi, ben özellikle saçının modelini yapmaya çalıştım ama pek başarılı olamadım malesef.

 • comment-avatar
  Esra Kocaman 6 sene

  Örgülü saç modeli insana bu kadar mı çok yakışır ya, yeni dizini sürekli izliyorum ve rolünde de gayet başarılı gidiyor gözlerinin güzelliği de bir ömür desek yeridir.

 • comment-avatar
  Şenay Özel 6 sene

  O gözler gerçek mi acaba ya bayılıyorum göz rengine, oyunculuğunu da çok geliştirdiğini düşünüyorum saç şekillerine biraz daha önem vermeli klasik kesim saç modası malesef geçti.

 • comment-avatar
  Başak Acar 6 sene

  Gözlerinin güzelliği ve ışıltısı bir yana ince telli ipeksi saç türü bir başka, saçlarının bir daha uzaması ile çok daha iyi modeller yapabileceğine inandığım nadir oyunculardan başak parlak. Kendisini gerçekten saç modeli çeşitliliğinde başarılı buluyorum umarım ilerleyen zamanlarda daha çok örnek modeller görürüz.

 • comment-avatar
  Melike Sözen 6 sene

  Saç kesimi vasat bence daha kaliteli ellere kendini emanet etse iyi olur.

 • comment-avatar
  Meliha Uçar 6 sene

  O kadar tatlısın ki gözlerinin ışıltısına ekranda bile insan kapılıp gidiyor, bir de saç modeli konusunda hep klasik tarzı tercih etmemeli diye düşünüyorum malum dizideki bir kaç değişik stilin çok yakıştığını düşünüyorum.

 • comment-avatar
  Sevilay Ağca 5 sene

  Göz kamaştıran bir güzelliği var bu güzellik her insana nasip olmaz ayrıca sadece güzel olmak da yetmez mutlaka yetenek ve ses tonunun da uyumu olmak zorunda bu kadında herşey mevcut ve saç modellerinin yapımı da oldukça iyi rengini de çok beğeniyorum.

 • comment-avatar
  Ceylan Kuru 5 sene

  Başak parlak son günlerde kendine çok iyi bakıyor, 2010 senesinde çekilen filmlerde o kadar kendine bakan birisi değildi sanki daha soluk görünüyordu artık saçları da cildi de çok daha güzel.

 • comment-avatar
  Seçil Karacan 5 sene

  Başak abla çok tatlısın ya keşke seni daha çok ekranlarda görebilsek sadece şevkat yerimdar da seni görebildim umarım kısa zamanda dizinin yeni bölümleri çıkar seni çok seviyorum.

 • comment-avatar
  Çiçek Kurt 5 sene

  Şu dizi artık başlasın diye gün sayıyorum resmen, başak parlakın saç stilleri o kadar iyi ki cam gibi gözleriyle birlikte adeta güzellik abidesi oluyor.

 • comment-avatar
  Selcan Köse 5 sene

  Peri kızı ne zaman ekranlara dönecek acaba ? bu yıl şevkat yerimdar devam etmedi güzelliğine hasret kaldık. Şaç stili olarak bir şey söylemeye gerek yok stil ve imaj danışmanı kimse tebrik ediyorum.