Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Başak Parlak Saç Modelleri

Başak Parlak Saç Modelleri

Şevkat yerimdar dizisinin Esin karakterini başarıyla canlandıran oyuncu Başak Parlak dizide aldığı rolünün yanı sıra giydiği kıyafetleri, makyajı ve saç stilleri ile herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Başak Parlak hem kıyafet tarzı hem de renkleri ile göz doldurmaktadır. Gösterişli ve hoş bir fiziğe sahip olan güzel oyuncu tüm bunların yanı sıra eşsiz bir saç rengine sahiptir. Bu sebeple binlerce hayranı tarafından saç rengi ve modelleri takip edilmektedir. Hem şık hem de doğal görünen güzel oyuncu zaman zaman oldukça iddialı saç modelleriyle ekranda yerini almaktadır.

Başak Parlak Doğal Dalga Modeli

Başak Parlak saçlarına herhangi bri model vermese dahi oldukça etkileyici görünmektedir. Bunun temel nedeni saç rengidir. Saçlarının eşsiz görüntüsü tüm modelleri oldukça güzel karşılamaktadır. Bilhassa tercih ettiği doğal dalga pek çok kişi tarafından denenmektedir.

Kızıl kahverengi tonlarında saç rengine sahip olan Başak Parlak, saçlarını iri dalgalarla fönlemektedir. Ön kısmını yalnızca tek taraflı perçemle hareketlendiren güzel oyuncu bu şekilde oldukça şık görünmektedir.

Başak Parlak Ev Topuzu Modeli

Başak Parlak’ın neredeyse canlandırdığı tüm karakterlerde kullandığı saç modellerinden biri ev topuzudur. Dağınık şekilde topladığı saçlarıyla oldukça sevimli görünen güzel oyuncu, sıradan bir topuzla dahi saçlarını güzelleştirebilmektedir. Bu modeli denemek isteyenler ise saçlarını önce sıradan bir tokayla gevşek şekilde toplamalıdır.

Gevşek toplanan saç daha sonra kendi etrafından döndürülerek 2-3 tel tokayla tutturulmaktadır. Alt kısmı biraz daha bollaştırılıp serbest bırakılmalı üst kısımda yer alan yan perçemlerde dağınık şekilde bırakılmalıdır.

Başak Parlak Kısa Saç Modeli

Ekranlarda uzun süre uzun saç ile görüntülenen Başak Parlak daha sonra kısa saç modelini tercih etmiştir. Çoğunlukla ıslak ve dağınık olan bu saç, enseden kısacık kestirilmiştir. Ense kısmından başlayarak yukarı doğru dalgaya sahip olan saçlar son derece estetik görülmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Helin Saral dedi ki:

  Başak hanımı daha önce hşçbşr projede görmemiştim sadece şevkat yerimdar filminde görmüştüm şimdilerde dizisinde de rol alıyor sanırım. Saç modeli seçiminde düz taraması çok yakışmıyor gibi sanki.

 2. Mihrican Atalay dedi ki:

  Başak parlak saç modelleri konusunda bence oldukça iyi ilerliyor, kısa saç modeliyle boyun ve yüz güzelliği ortaya çıkıyor, oyunculuğunu da çok beğeniyorum sevgiler.

 3. Ceren Öztorun dedi ki:

  Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama saçları acaip bakımsız görünüyor, sanırım uçlarındaki dalgadan dolayı ve yüz hattının zayıf olmasından dolayı bu intibaya varıyorum ama belki de yanılıyorumdur.

 4. hande dedi ki:

  Saç modelini çok beğendim,inanılmaz parlak geldi bana. Acaba şampuan olarak ne kullanıyor.

 5. Meral Ayan dedi ki:

  Başak hanımın göz güzelliği saçının parlaklığı oldukça iyi, ben özellikle saçının modelini yapmaya çalıştım ama pek başarılı olamadım malesef.

 6. Esra Kocaman dedi ki:

  Örgülü saç modeli insana bu kadar mı çok yakışır ya, yeni dizini sürekli izliyorum ve rolünde de gayet başarılı gidiyor gözlerinin güzelliği de bir ömür desek yeridir.

 7. Şenay Özel dedi ki:

  O gözler gerçek mi acaba ya bayılıyorum göz rengine, oyunculuğunu da çok geliştirdiğini düşünüyorum saç şekillerine biraz daha önem vermeli klasik kesim saç modası malesef geçti.

 8. Başak Acar dedi ki:

  Gözlerinin güzelliği ve ışıltısı bir yana ince telli ipeksi saç türü bir başka, saçlarının bir daha uzaması ile çok daha iyi modeller yapabileceğine inandığım nadir oyunculardan başak parlak. Kendisini gerçekten saç modeli çeşitliliğinde başarılı buluyorum umarım ilerleyen zamanlarda daha çok örnek modeller görürüz.

 9. Melike Sözen dedi ki:

  Saç kesimi vasat bence daha kaliteli ellere kendini emanet etse iyi olur.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri