Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Ata Demirer ve Özge Borak Boşanma Kararı Aldı

Ata Demirer ve Özge Borak Boşanma Kararı Aldı

Ata Demirer Özge Borak çiftinin evliliği geçtiğimiz gün sona erdi. 3 yıllık birlikteliklerini Ata Demirer’in açtığı boşanma davası ile bitirdiklerini açıklayan Özge Borak muhabirlere fazla açıklama yapmadı. Boşandıklarını küçük bir açıklamayla duyuran çift, bunun kendi kararları olduğunu ve 3. kişilerle hiçbir ilgisi bulunmadığını söyledi.

3 yıl önce Ata Demirer’in de oyuncu kadrosunda bulunduğu Eyvah Eyvah filminin çekimlerinde tanışan çift, filmin setinde aşk yaşamaya başlamışlardı. Bu sırada evli olan Özge Borak, 3 senelik eşi Bülent Şakrak’tan boşanarak Ata Demirer ile evlenmişti. Tüm bu yaşananların ardından gözler, Özge Borak’ın eski eşi olan Bülent Şakrak’a çevrildi.

Bülent Şakrak, gazetelere verdiği röportajda,

“Benim ayrı bir aile hayatım var. Bu konunun benimle ilgisi yok. Kız evlenmiş boşanmış. Onun kendi hayatı… Boşanmak kolay bir şey değil. Allah yardımcıları olsun” dedi.

Ata Demirer ve Özge Borak çiftinin boşanmasına engel olmak için ilk başta çiftin arkadaşlarının engel olduğu iddia ediliyor. Hemen hemen gittikleri her yerde mutluluk pozları veren çiftlerin aniden boşanmaları ise çevrelerinde şaşkınlıkla karşılandı. Birkaç ay önce twitter hesabı hacklenen Özge Borak’ın hesabından boşanma ile ilgili kehanetler yazılmıştı. Yazılan tüm kehanetlerin birer birer ortaya çıkması ve doğru olması da oldukça şaşkınlıkla karşılanmıştır.

Çift, boşanma kararı aldıktan sonra bunu ailelerine söylemek için de daha önce oturdukları, Ata Demirer’in Cihangir’de ki evine geldiler. Çiftin burada, anne ve babalarına boşandıklarını söyledikleri belirtiliyor. Boşandığı günün akşamı arkadaşları ile Taksim’de kafa dağıtmaya çıkan Özge Borak, muhabirlerin sorduğu soruları cevapsız bıraktı. Arkadaşların tesellisi ile sürekli güldüğü gözlenen Özge Borak mekanda çalan şarkılara da arkadaşlarıyla birlikte eşlik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri