Aslı Enver Saç Modelleri

Son yıllar istanbullu gelin dizisiyle izleyicilerin gönlünde taht kuran güzel oyuncu Aslı Enver, 2019 yılında dizinin final yapmasıyla tatile çıktı ve sosyal medya üzerinden dizide emeği geçen herkese duygusal bir yazıyla veda teşekkür etti.

Yeni sezonda kendisini film ve dizi projeleriyle tekrardan ekranlarda görmeyi umuyor ve güzel bir tatil geçirmesini temenni ediyoruz.

Aslı enver son dizisiyle hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor, istanbullu gelin dizisini hayranlıkla takip eden seyircilerin kuşkusuz ki aslı enver’in saç modellerini de yapmak isteyenler için aşağıdaki yeni fotoğrafları inceleyebilir. İstanbullu gelin süreyya karakterini canlandıran aslı enver 2019 yılında en çok istanbullu gelin süreyya saç modelleri olarak ilgi çektiğini tahmin edebilirsiniz.

İstanbullu Gelin dizisiyle sevenlerini ekranlara kitlemeyi başaran ünlü oyuncu Aslı Enver saç modelleriyle ve oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Partneri özcan deniz ile iyi bir ikili olan aslı enver 2019 yılında başarılı oyuncu grafiğini sürdürüyor.

Aslı Enver ilk olarak Kavak Yelleri adlı gençlik dizisi ile tanındı. Bu dizide küçük bir liseli kızı oynayan Enver o dönemde seyircilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Hafızalarda okul formasının üzerinde iki yana balık sırtı örülmüş saçları ile kazınan genç oyuncu ilerleyen yıllarda da saçlarının güzelliği ile ön plandaydı. Doğal sarı saçları arasına ışıltılar atarak kullanan Aslı Enver her yeni dönemde güzelleşerek tarzını da değiştirmeye hayır demiyor. Küçük kız, daha genç yıllarının ardından artık daha kadınsı ve zarif saç modelleri ile ekranlara çıkmayı tercih ediyor. Kâkül kullanmayı da bir o kadar seven Enver çoğunlukla saçlarını doğal bir biçimde omuzlarına bırakması ile dikkat çekiyor.

Aslı Enver Saçını Nasıl Yapıyor?

Genç oyuncu çoğunlukla doğal dalgaları ile ön planda. Bunun dışında düz fön ve dağınık topuz da tercihleri arasında ilk sıralara oturuyor. Yer aldığı yapımlarda karakterine bürünen oyuncu son dizisinde şık ve sade bir çizgiyi yansıtıyor. Günlük hayatında da bu çizgiden ayrılmıyor. Önden kesilmiş kâhkülleri, ya da yandan ayrılmış perçemleri ile sarı saçlarını her daim bakımlı ve parlak görmek mümkün. Kulak hizasında kestirdiği saçları ise oyuncuya oldukça üst sınıf bir hava katıyor.  Küçük liseli bir kızdan yetişkin bir kadına doğru emin adımlarla geçiş yapan Aslı Enver, tarzı ile bütün çevrelerden tam not almayı başarıyor.

18 YORUMLAR

 1. Yeni dizisini gerçekten hiç beğenmiyorum keşke daha çok kendini ön plana çıkaracak bir dizide oynasa, saçlarına gelecek olursak ilk tanıdığım günlerdeki küt saçlarına bayılıyorum bence tekrar o saç modellerini kullanmalı.

 2. Cildindeki çil sorununa artık bir son verebilse iyi olur, çok tatlı birisi ekrana çok da yakışıyor, saç modelleri konusunda da daha fazla tarz üretebileceği birileriyle çalışmalı.

 3. aslının en güzel saç modeli hafif dalgalı sarı uzun model, kısa saç ile de beğeniyorum ama modelini farklılaştıramadığı için uzun saç modeli daha iyi.

 4. Çok eskiden beri takip ediyorum hatta onunla beraber kavak yellerinde büyüdük desem sanırım yanlış söylemiş olmam bir nesilin ekrana yansıması kısacası, başarılar dilerim.

 5. Bir gülüşü var sanırsın beşiktaş sahaya çıkıyor, aslı enver çok başka birisin sana gerçekten hayranım, hangi saç modeli olursa olsun sana çok yakışıyor, başarılarının devamını diliyorum.

 6. Aslı hanım gerçekten rolünü hakkıyla veren nadir kişiler arasında, istanbullu gelin dizisinde harika saç modelleri var onların bazılarını da eklemişsiniz, teşekkürler.

 7. Sarışınları aslında çok sevmem ama bu kadının masum güzelliği bir başka desem herhalde abartmış olmam, aslı enver saç modeli olarak artık çok da çeşit kullanmıyor malesef umarım çeşitliliği tekrar görebiliriz.

 8. Uzun zamandır ekranlardan takip ediyorum, saç modelleri konusunda fazla seçici değil genelde klasik düz veya toplanmış saç modelleri ile kendisini görüyorum ama yüz yapısına bu modeller de gerçekten uyuyor belki de bu yüzden farklı saç stilleri arayışına girmiyordur.

 9. Bu kadını yaklaşık 10 yıldır televizyonlarda takip ediyorum ve genel itibariyle komedi yapamadığını gördüm genellikle dram ve aşk konularını oynayabiliyor saç konusuna gelecek olursak pek fazla çeşitlerle göremedim ama küt saç ayrı yakışıyor.

 10. Bu kadının tatlılığı bir başka saç modelleri konusunda ne kadar bakımsız saç görüntüsüne sahip olsa da yüzünün şirinliği herşeyi kurtarıyor diyebilirim.

 11. Aslı enverin en beğendim şam modeli arasında kulak boyundan kestirip dalgalı yaptığı saç stili geliyor açıkcası yüz hattının bu denli parlak olması saç kesiminde harika oluyor.

 12. Gülmek bir insana ancak bu kadar yakışır, dalgalı uzun altın sarısı saçlarıyla ekranlarda kendini çok iyi gösterebiliyor, saçlarına nasıl bakıp yapıyor bilemiyorum ama gayet güzel parlıyor.

 13. Aslı enver için çok bir şey belirtmeye gerek yok gibi saçlarının rengi ve sevimli yüz hattıyla kısa saçlardan uzun saç modellerine kadar her şey kendisine oldukça iyi gidiyor yalnız şunu belirtmeliyim ki kesinlikle siyah saç olmaz aynı renk tonuyla devam.

 14. Aslı hanım gerçekten saçlarının canlılığı kıskandıracak kadar güzel, küt saç ve uzun saç her ikisi de yüz hattına çok yakışıyor, suskunlar dizisiyle kendisini tanıdım ve oyunculuğuna hayran oldum.

 15. Aslı enveri çok seviyorum oynadığı rollere ışığını yansıtmasını bilen harika bir insan gerçekten de ayrıca saçlarının bakımı da oldukça iyi ilk saç modeliyle ayrıca parıldadığını düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here