Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver Saç Modelleri

İstanbullu Gelin dizisiyle sevenlerini ekranlara kitlemeyi başaran ünlü oyuncu Aslı Enver saç modelleriyle ve oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Partneri özcan deniz ile iyi bir ikili olan aslı enver 2018 yılında başarılı oyuncu grafiğini sürdürüyor.

Aslı Enver ilk olarak Kavak Yelleri adlı gençlik dizisi ile tanındı. Bu dizide küçük bir liseli kızı oynayan Enver o dönemde seyircilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Hafızalarda okul formasının üzerinde iki yana balık sırtı örülmüş saçları ile kazınan genç oyuncu ilerleyen yıllarda da saçlarının güzelliği ile ön plandaydı. Doğal sarı saçları arasına ışıltılar atarak kullanan Aslı Enver her yeni dönemde güzelleşerek tarzını da değiştirmeye hayır demiyor. Küçük kız, daha genç yıllarının ardından artık daha kadınsı ve zarif saç modelleri ile ekranlara çıkmayı tercih ediyor. Kâkül kullanmayı da bir o kadar seven Enver çoğunlukla saçlarını doğal bir biçimde omuzlarına bırakması ile dikkat çekiyor.

Aslı Enver Saçını Nasıl Yapıyor?

Genç oyuncu çoğunlukla doğal dalgaları ile ön planda. Bunun dışında düz fön ve dağınık topuz da tercihleri arasında ilk sıralara oturuyor. Yer aldığı yapımlarda karakterine bürünen oyuncu son dizisinde şık ve sade bir çizgiyi yansıtıyor. Günlük hayatında da bu çizgiden ayrılmıyor. Önden kesilmiş kâhkülleri, ya da yandan ayrılmış perçemleri ile sarı saçlarını her daim bakımlı ve parlak görmek mümkün. Kulak hizasında kestirdiği saçları ise oyuncuya oldukça üst sınıf bir hava katıyor.  Küçük liseli bir kızdan yetişkin bir kadına doğru emin adımlarla geçiş yapan Aslı Enver, tarzı ile bütün çevrelerden tam not almayı başarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Belma Günce dedi ki:

  Aslı enveri çok seviyorum oynadığı rollere ışığını yansıtmasını bilen harika bir insan gerçekten de ayrıca saçlarının bakımı da oldukça iyi ilk saç modeliyle ayrıca parıldadığını düşünüyorum.

 2. Begün Aydın dedi ki:

  Aslı enver küt saçlı hali gerçekten çok hoş özellikle kavak yelleri zamanlarında saçlarını çok beğeniyordum.

 3. Senem Küçük dedi ki:

  Aslı hanım gerçekten saçlarının canlılığı kıskandıracak kadar güzel, küt saç ve uzun saç her ikisi de yüz hattına çok yakışıyor, suskunlar dizisiyle kendisini tanıdım ve oyunculuğuna hayran oldum.

 4. Simge Koç dedi ki:

  Aslı enver için çok bir şey belirtmeye gerek yok gibi saçlarının rengi ve sevimli yüz hattıyla kısa saçlardan uzun saç modellerine kadar her şey kendisine oldukça iyi gidiyor yalnız şunu belirtmeliyim ki kesinlikle siyah saç olmaz aynı renk tonuyla devam.

 5. Belma Tura dedi ki:

  Gülmek bir insana ancak bu kadar yakışır, dalgalı uzun altın sarısı saçlarıyla ekranlarda kendini çok iyi gösterebiliyor, saçlarına nasıl bakıp yapıyor bilemiyorum ama gayet güzel parlıyor.

 6. Mihrican Atalay dedi ki:

  Aslı enverin en beğendim şam modeli arasında kulak boyundan kestirip dalgalı yaptığı saç stili geliyor açıkcası yüz hattının bu denli parlak olması saç kesiminde harika oluyor.

 7. Sevim Uçar dedi ki:

  Bu kadının tatlılığı bir başka saç modelleri konusunda ne kadar bakımsız saç görüntüsüne sahip olsa da yüzünün şirinliği herşeyi kurtarıyor diyebilirim.

 8. Zuhal Köse dedi ki:

  Bu kadını yaklaşık 10 yıldır televizyonlarda takip ediyorum ve genel itibariyle komedi yapamadığını gördüm genellikle dram ve aşk konularını oynayabiliyor saç konusuna gelecek olursak pek fazla çeşitlerle göremedim ama küt saç ayrı yakışıyor.

 9. Başak Acar dedi ki:

  Uzun zamandır ekranlardan takip ediyorum, saç modelleri konusunda fazla seçici değil genelde klasik düz veya toplanmış saç modelleri ile kendisini görüyorum ama yüz yapısına bu modeller de gerçekten uyuyor belki de bu yüzden farklı saç stilleri arayışına girmiyordur.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri