Aşk Sana Benzer Filminin Eleştirileri, Gişesi ve Dahası

Aşk Sana Benzer Beğenildi Mi? Filmin Eleştirileri Ve Gişesi

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaşmakta oldukları Aşk Sana Benzer filmi, son günlerin en çok konuşulmakta olan filmlerinden birisi oldu. Filmin adından bu kadar söz ettirmesinin nedenleri arasında; filmin konusu kadar başrol oyuncularının arasında yaşanan aşkta yer almaktadır.

Aşk Sana Benzer Filminin Konusu

Ege’nin küçük bir kasabasında geçmekte olan Aşk Sana Benzer, Ali ve Deniz isimli 2 genç arasında yaşanan aşkı anlatıyor. Film, doğallığı ve sıradanlığı ile dikkat çekmektedir. Senaryosu, her ne kadar fazlası ile klasik olsa da kendinizden parçalar bulabileceğiniz bölümler mevcut.

ask-sana-benzer-filmi-hakkinda-hersey-2

Deniz; yaşadığı hayattan sıkılan ve yepyeni bir hayata merhaba demek isteyen bir kızdır. Ali ise; kasabasında kendi halinde yaşamakta olan ve kasaba halkı tarafından sevilen bir genç rolünü canlandırmaktadır. Kasabada yaşamakta olan küçük esnaf, filmin sevimli bir hal almasının en büyük nedenidir. Ayrıca; Burak Özçivit ’in Zeybek dansı ve Yavuz Bingöl’ün şarkıları oldukça etkili sahnelerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Aşk Sana Benzer Filmini İzleyenlerin Yorumları

Filmi izleyenlerin birçoğu, senaryoda bulunan boşluklara ve sahneler arasındaki geçişlerin rahatsız edici bir şekilde yapılmasından şikâyetçi olmaktadır. Senaryonun fazlası ile yavaş ilerlemesi ve izleyicilerin heyecanlanmasına neden olacak neredeyse hiçbir bölümün bulunmaması, izlerken sıkılmakta olan kişi sayısını arttıran büyük bir etken olmuştur. Ancak yine de filmin başrollerinin, başarılı oyunculukları ve dış görünüşleri Aşk Sana Benzer’i izlenebilir kılıyor.

Başrol Oyuncuları Film Hakkında Ne Dedi?

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, pek çok programa çıkarak, filmleri hakkında yorumlarda bulunmaktadır. İkilinin filmleri için yorumları; ‘’ Yeşilçam filmleri tadında bir film sizleri bekliyor, yaşamayı özlediğiniz duyguları filmimizle tekrar yaşayacaksınız.’’ şeklindeydi.

Filmin Şarkısı “Hasretinle Yandı Gönlüm” Çok Konuşulanlar Arasında..

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit‘in birlikte seslendirdikleri “Hasretinle yandı gönlüm” türküsü de film de duygu dolu anlar yaşattı ve filmi izleyenlerin defalarca dinlediği parça haline geldi, Youtube’de şimdiden 1,5 milyon defa izlenen düeti aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here