2019 Yazlık Gündelik Kıyafet Modelleri

2019 yazının cıvıltısı, mis kokusu mağaza vitrinlerinde kendini çoktan göstermeye başladı. Markaların büyük çoğunluğu mağazalarında bahar ve yaz esintilerini hissettiriyor. Alışveriş yapmak için kendilerine çeken bu cıvıl cıvıl vitrinlerde günlük hayatta giyilebilecek çok sayıda kıyafet alternatifi bulunuyor. Renklerde ve desenlerde sınır olmayan yaz modasını yakın takip etmeyi unutmayın.

2019 Yaz Giyim Modası

Kabarık Eteksiz Dolap Kalmasın

Vitrinlerde boy boy kabarık etek görürseniz asla şaşırmayın. Minisiyle, midisiyle ve maksisiyle kabarık etekler yaza damgasını vuracak. Birçok stile uyum sağlayan alternatifleri olduğundan hemen her tarzda kullanılabilecek olan eteklerde renk ve desen sınırlaması yok. Soft renkler kadar pastel tonları da mağazalarda görebileceksiniz.

Bluzlar İçeri

Şifon gömlekler ve bluzlar, kot gömlekler, ince trikolar bu yazın günlük kıyafet modasına göze çarpan parçalar. Kullanırken dikkat etmeniz gereken ise neyle kombin yaptığınız olmalı. Pantolonla tercih edileceklerse rahatlıkla kullanabilirsiniz ama eteklerle ve özellikle kabarık eteklerle kullanılacaksa mutlaka bel içinde olmalı. Hafif bombe de verilirse 2019 yaz modasından geri kalmanız olanaksız.

2019 MODASI İLE İLGİLİ YAZININ DEVAMI İÇİN

♥LÜTFEN 2.SAYFAYA GEÇİNİZ..♥

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here