2019 Modası Gelin Babetleri

Düğün günü herkes için en özeldir. Bir kadın ise o gün peri maslı gibi hayal edilir. Düğün günleri ise yorucu ve oldukça keyifli geçer. İşte bu yorgunluğumuzu biraz dindirecek olan biz kadınlar için babettir. Genelde bu özel günde topuklu ayakkabı tercih edilse de diğer bir alternatifiniz babet ayakkabılardır. Rahatlığına paha biçilemeyen babetlerin oldukça fazla çeşidi var.

En gözde gelin babetleri küçük taşlı beyaz renk olan babetlerdir ve geçtiğimiz yıl en çok bu tarz babetler tercih edilmiştir.

2019 Babet Modelleri

En gözde gelin babetleri arasında ilk olarak düğünün ve gelinin vazgeçilmesi olan dantel desenli babetlerdir. Bu babet çeşitlerinden başka füme, incili, simli, dore babetler de oldukça şık ve göz alıcıdır. Gelin babetleri bunlar dışında rengârenk olup gelinliğinizle ve çiçeğinizle uyum sağlamış olacaktır. Bir önemli nokta ise rahatlığı kadar yumuşak olması da önemlidir. En özel günlerine biraz neşe katmak isteyen gelinler ise karikatürlü babetler tercih edebilirler. Ayrıca farklı bir seçenek ise taşlı ve fiyonklu babetler tercih edebilirler. haytınızın en güzel gününde bu babetler ile şık, sade ve rahat olacaksınız. Ömrünüzün geçeceği eşinizle geleceğe adım attığınız bu gecede ince bir detay ise kristal taşlı babetlerdir.

Düğün günümüzde bize yardımcı olacak en gözde gelin babetleri bizim yardımcımız olacaklar. babetler ne kadar şık ve modern olsa da o özel gecenin tek yıldızı siz olduğunuzu unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here