2016 Şubat Ayında Vizyona Giren Aşk Filmleri

2016 Şubat Ayında Vizyona Giren Aşk Filmleri

Sevgililer günü sebebiyle birçok aşk filmi vizyona girmek için Şubat ayını beklemiştir. !4 Şubat öncesinde ve sonrasında vizyona giren pek çok aşk filmi, çiftlerin ilgi gösterdiği filmler arasındadır. Vizyona giren Türk aşk filmleri arasında Hesapta Aşk ve Dünyanın en güzel kokusu filmleri dikkat çekiyor.

12 Şubat’ta Vizyona Giren Hesapta Aşk Filmi

Komedi türünde izleyici ile buluşan Hesapta Aşk filmi, Meriç Aral ve Derya Şensoy’un başrolde yer aldığı bir filmdir. İnternet üzerinden tanıştığı sevgilisi ile buluşma maceralarını anlatan film, güldürürken romantik anlarında yaşanmasını sağlayacak konuya sahiptir. Sosyal medya üzerine kurulu bir ilişki ve iki arkadaşın ilginç maceralarını konu alan filmin yönetmeni Gönenç Uyanık’tır.

Dünya’nın En Güzel Kokusu Şubatta Vizyonda

Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı Dünyanın En Güzel Kokusu filmi, romantik türde olması sebebiyle Sevgililer Günü’nde gidilecek en iyi aşk filmleri arasındadır. Duygu dolu anları ile oldukça romantik dakikaların yaşanmasını sağlayacak film 12 Şubat 2016 tarihinde vizyona giren filmler arasındadır.

İlişkilerinde aradıkları uyumu bulamayan ve devamlılık sağlayamayan iki arkadaşın çocuk özlemlerini gidermek için evlenmelerini konu alıyor. Anlaşmalı bir evlilik sonrasında yaşanacak pek çok ilginç ve romantik anlar izleyicinin gözünü kırpmadan izlemelerine neden olacaktır.

2016 Şubat tarihinde vizyona giren yabancı filmler arasında Aşkın Seçimi ’de oldukça ilgi gören filmler arasındadır. Konusu ve oyuncu kadrosu ile romantik türde çekilen film, çiftlerin birlikte keyifle izleyebilecekleri özelliklere sahiptir. İki farklı özelliklere sahip erkek bayanın komşu olmaları ile birlikte yaşanan romantik komedi tadındaki film Ross Katz yönetmenliğinde çekilmiştir. Sevgililer gününde sevgili ile birlikte keyifli ve romantik bir gün geçirmek için tavsiye edilen aşk filmleri bunlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here