Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

2016 yılı evliliklerin ünlüler camiasında oldukça gündemde olduğu bir yıl olarak devam ediyor. Özellikle yaz sezonun başlaması ile beraber her yeni güne ünlüler camiasından yeni bir evlilik haberi ile uyanıyoruz. Yaptıkları her hareket, giydikleri her kıyafet gündem olan, renkli dünyanın karakterleri çoğu zaman moda trendlerini de belirliyor durumdalar. Ünlü hanımların giydikleri gelinliklere göz attığımızda dahi 2016 gelinlik trendinin sırt dekolteli seçenekler üzerine yoğunlaştığını görmek mümkün. Ancak sırt dekolteli gelinlikler kendi içinde birçok farklı model ve seçenek barındırıyor.

  • Gelinlik Seçimi

Gelinlik her kadının rüyasıdır. Bir gün o beyaz giysinin içerisinde, yanında sevdiği kişi ile beraber adeta bir melek gibi süzülmeyi düşlemeyen herhangi bir genç kadın yoktur.  O özel gecede kadınların en büyük tamamlayıcısı şüphesiz gelinliklerdir. Gelinlik seçimi trendler ile beraber vücut hatları dikkate alınarak yapılmalıdır.

  • Sırt Dekolteli Gelinlik Nasıl Olmalı?

2016 gelinlik modasına bakıldığında sırt dekolteli gelinliklerin gözde olduğu görülmektedir. Ancak sırt dekolteli kavramı bir gelinliği tanımlamak için yeterli değildir. Sırt dekolteli gelinlikler kendi içerisinde birçok desen ve model barındırmaktadır. Gelinlik içerisindeki bir kadının her daim zarif ve masum görünmesi gereklidir. Bu nedenle, gelinliğin dekoltesi abartılmamalı ve görüntüyü basitleştirecek kıvamda olmamalıdır. Sırt dekolteli bir gelinlik tercih edildiğinde derin bir göğüs dekoltesi veya straples yaka hoş bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır.

  • Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri Nelerdir?

2016 trendlerine bakıldığında sırt dekolteli gelinliklerde yaygınlıkla balık model denilen, vücudu alabildiğine sararak hatları ortaya çıkaran kesimlerin ön planda olduğu görülmektedir. Gelinliklerde sezon itibari ile daha sade modeller tercih edilirken renk seçimleri ise net beyazlar yerine, daha kreme çalan kirli beyaz tonlarından oluşmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Melda Acar dedi ki:

    gelinliklere bayıldım 3 ve 6 sıradaki gelinlikleri nasıl sipariş edebiliyoruz acaba ilginize teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri