Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

2016 En Trend Kadın Ayakkabı Modelleri

2016 En Trend Kadın Ayakkabı Modelleri

2016 En Trend Kadın Ayakkabı Modelleri

Zarif kadınların en önemli tercihleri arasında yer alan bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri yeni sezonla birlikte çok daha trend olmaya başlamış ve göz doldurmuştur. Genellikle topuklu modellerde karşımıza çıkan bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri, en trend modellerinde babet olarak düztaban da tasarlanmış ve bu haliyle de ilgi çekmeyi başarmıştır.

Bilekten Bağlamalı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Ayakkabının en zarif hali olan ve özellikle klasik giyimde veya abiyelerde tercih edilen topuklu ayakkabıların en trend çizgilerinde bilekten bağlamalı modeller göze çarpmaktadır. Ayakkabının yere daha sağlam basmasına sebep olan ve aynı zamanda daha sağlıklı bir kullanım da sunan bu tür ayakkabılar, özellikle kısa etek tercih edildiğinde çok şık bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Platform modellerde olduğu kadar sivri topuklu modellerde de karşımıza çıkan bilekten bağlamalı ayakkabılar, parlak renklerde ve mat renklerde de tercih edilmektedir. Özellikle tercih edilen kıyafetle zıt renkte olması bu ayakkabıların daha çok dikkat çekmesine ve tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Bilekten Bağlamalı Babet Modelleri

Topuklu ayakkabıyı sağlık sebebiyle kullanamayanlar kadar sevmeyen kişi de çoktur. Bu sebeple babet modellerinde de bilekten bağlamalı modeller üretilmeye başlanmış ve bu da çok beğenilmiştir. Ayağı bilekten sardığı için çok daha rahat bir kullanım imkânı sunan bu tür ayakkabılar, kot pantolonla ya da spor eteklerle de giyilebilmekte ve bu haliyle oldukça çok beğenilerek dikkat çekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri