Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

2015 Dekorasyon Önerisi Avangarde Mobilyalar

2015 Dekorasyon Önerisi Avangarde Mobilyalar

2015 Dekorasyon Önerisi Avangarde Mobilyalar

Avangarde mobilyalar, neredeyse her dönemde kullanılan bir tarz olsa da, 2015 yılında fazlasıyla trend olmuş ve bu popülerliğini 2015 yılında da sürdürmeye devam etmektedir. Geçmiş ile geleceğiniz birleşimi olarak tasvir edilebilecek bu mobilyalar, Osmanlı döneminde kullanılan dekorasyonla modern çizgileri başarılı bir şekilde buluşturmuştur.

Avangarde Mobilya ve Yer Döşemelerinin Uyumu

Bu mobilya tarzı ile kullanılabilecek en iyi yer döşemesi ahşap görünümlü olanlardır. Parke ya da farklı bir seçim olması önemli değil. Yeter ki, geçmişin nostaljik havasını yansıtmayı başarın. Eğer yer döşemeleriniz bu şekilde değilse; halı ve yolluklarla kamufle edebilirsiniz. Patchwork halılar, el yapımı kilimler çok şık duracaktır.

Avangarde Mobilya ve Perde Uyumu

Son yıllardan sıkça kullanılan zebra ve benzeri perdeleri, bu dekorasyonda kesinlikle kullanmamalısınız. Çok farklı tarzlar olduğundan, karmaşa yaratacak ve istediğiniz dekorasyonun ortaya çıkmasını engelleyecektir. Tül seçiminizi beyaz değil, krem ya da kırık beyaz tonlardan yana kullanmalısınız. Perde olarak ise; fon perdeleri çok şık duracaktır. Odanın rengine uygun ise; bordo ve yeşil gibi Osmanlı’da sıkça kullanılan renkler, evinize nostaljik bir hava katmanızda oldukça etkili olacaktır.

Avangarde Mobilya ve Aksesuar Uyumu

Dekorasyonda en önemli unsur aksesuar seçimidir. Özellikle söz konusu avangarde tarz olduğunda, aksesuarlar daha da öne çıkacaktır. Fiskoslarınızın üzerine örteceğiniz etnik desenli örtüler olmazsa olmazların başında gelir. Fiskosların ya da vitrinlerin içerisine dizebileceğiniz bakır eşyalar da doğru bir seçim olabilir. Kahve takımlarını bulmanız hiç de zor olmayıp, çok şık modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, bakırın içerisine normal çay bardaklarını koyabileceğiniz çay takımları da bulunmaktadır. Üstelik bu aksesuarlar, yalnızca aksesuar olmakla kalmayıp, misafirlerinize yapacağınız ikramlarda da kullanılarak evin dekorasyonu ile ikramlarınızın birbirinizi tamamlamasını sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri