Yeni Yıla Girerken İçtiklerinize Dikkat Edin

Yeni Yıla Girerken İçtiklerinize Dikkat Edin
31 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 544 kez okundu.

Yılbaşı eğlencesi, herkes tarafından coşku ile kutlanıyor. Fakat özellikle gidilen eğlence mekânlarında dikkat edilmesi gereken hususlar olduğunu unutmamalısınız. Eğlence mekânınızı tercih ederken içeceklerinizin kaliteli olmasına da özen göstermelisiniz. Özellikle alkol konusunda, bir hayli dikkat gerektiren yılbaşı eğlenceleri, eğlenmek isteyenler için günün hastanede bitmesine neden olabilir.

  • Kalori Dengesini Korumaya Özen Göstermelisiniz

Yılbaşı eğlencelerinin olmazsa olmazı içeceklerdir. Yedikleriniz kadar içtikleriniz de geceye damgasını vurabilir. Özellikle yılbaşı gecesinde, standart bir günde alınan kalorinin üç katını aldığınızı bilmelisiniz. Bu da rahatsızlık ve sağlık sorunu yaşamanıza neden olabilir.

Kullandığınız içeceklere tonik yerine soda karıştırmaya özen göstermelisiniz. Yediklerinizle beraber mide rahatsızlığı yaşamanıza engel olacaktır. Tonikte ciddiye alınacak kadar yüksek bir kalori varken, soda kesinlikle kalorisizdir.

  • Kaliteli İçecekler Tüketmeye Çalışın

Yılbaşı eğlencesi için muhakkak güvendiğiniz, daha önce gittiğiniz bir mekânı tercih edin. Özellikle içecek konusunda; zehirlenmelerden, sahte içeceklere kadar tüm problemlerin yaşanacağı bir gece olduğunu unutmayın. Yılbaşı, alkol ve diğer tüm içecekler konusunda özel dikkat gerektiren bir gecedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber