Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Tuba Büyüküstün Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün, duru güzelliği ve oyunculuğu ile uzun zamandır beğeni toplayan bir oyuncu. Saç rengini değiştirmeyerek doğallıktan yana olduğunu gösteren Büyüküstün sade tarzıyla da doğallığa verdiği önemi destekler nitelikte. Saçlarını zaman zaman farklı boylarda kullanıyor ve her zaman bakımlı, güzel ve parlak saçlara sahip. Kendi renginden asla vazgeçmeyen oyuncu kariyeri için saçlarının uzayıp kısalmasına da aldırış etmiyor. Oyunculuğa ilk başladığı yıllarda uzun, siyah ve düz saçları ile göze çarpan Tuba Büyüküstün sonraları kulak hizasında kestirdiği saçları ile yeni bir karaktere bürünmüştü. Hemen ardından yeniden saçlarını uzatmış ve doğallığı tercih etmeyi sürdürdüğü kaşları ile de görünümünü tamamlamıştı. Son dönemde ise Avrupa sinemasına yöneldi ve bir film için saçlarını kısacık kestirdi.

Tuba Büyüküstün Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Tuba Büyüküstün genellikle saçlarını ortadan ayırıyor ve düz fön kullanıyor. Oynadığı bir şampuan reklamında ise dolgun ve dalgaları saçları ile büyük beğeni toplamıştı. Bunun yanı sıra saçlarını kısa kullandığı dönemde salaş ve bakımlı bir görünüm yaratarak yine kendi tarzını yaratmayı başarmıştır. Hiçbir zaman saçlarının rengini değiştirmemiş olsa da her yeni tarzı ile kendine yenilik katmayı bilen bir oyuncu olarak televizyon ekranlarında boy göstermeye devam ediyor. Bütün kadınlara doğal güzelliği ile örnek olurken genç kızlara da güzelliğin doğallıkta olduğunu öğütler nitelikte bir tarz izliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Lale Özer dedi ki:

  Tuba hanım çok güzel bir bayan ama uzun boyunlu bayanlara kısa saçın yakışmadığını düşünüyorum bence cesur ve güzel dizisindeki saçı hiç olmamış.

 2. Aylin Kestel dedi ki:

  Tuba hanım gerçekten oyunculuğu ile çığır açmış birisi ve kullandığı saç modellerinde bana göre en uygunu uzun düz saçlardır umarım tekrar eski saç modeline geri döner.

 3. Müge Aral dedi ki:

  Tuba hanımın 2017 yılında bomba gibi dizisi kısa saç modeli ile damga vurdu resmen.

  1. Senem Küçük dedi ki:

   Evet kesinlikle bende kısa saçını çok beğendim, belki saç rengini biraz açsa daha da güzel olabilir.

 4. Merve Uçar dedi ki:

  Yüreği de gözleri gibi kocaman olan büyük insan tuba büyüküstün seni çok seviyorum saç modelinin nasıl olduğunun hiç önemi yok sen her halinle güzelsin.

BİR YORUM YAZ

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri