Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

1990 doğumlu olan oyuncu yaşının küçük olmasına rağmen kısa zamanda başarılarına başarı katmıştır. Şöhret basamaklarını hızla tırmanarak şimdiden hayatına birçok dizi, reklam filmi, sinema filmi sığdırmıştır. Yeteneği sayesinde dizilerde aranan başrol oyuncularından birisidir. Oyunculuk kariyerinde eğitimlerine oldukça önem vermekte ve Amerika da bir süredir oyunculuk eğitimi almaktadır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dillerden düşmeyen oyuncunun saçları güzelliğinde çok önemli bir kısmı teşkil etmektedir. Genellikle doğal görümü seven sanatçı saçlarını çekimler dışında herhangi bir işleme tabii tutmadan kullanmaktadır.

  • Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi

Genellikle sarı renkli görmeye alıştığımız ünlü oyuncunun saç rengi açık kumraldır. Tem rengi ile de oldukça uyumlu bir saç rengi kullanmaktadır. Saçında çok az balyaj vardır. Eğer sizde sempatik oyuncu gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir kuaföre danışmalısınız. Her saçın doğal rengi ve yapısı farklı olduğu için Serenay Sarıkaya gibi bir renge sahip olmak için farklı boyalar kullanmanız gereklidir. Saç rengi biraz zor elde edildiği için mutlaka güvenilir saç uzmanlarından yardım almalısınız. Ayrıca güzel oyuncunun kullandığı renk her tene uyum sağlamamaktadır. Ten uyumunu göz önünde bulundurarak saç renginizi değiştirmelisiniz.

  • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Düz Saç Modelleri

Ünlü oyuncu saçlarına farklı modeller uygulamaktadır. Düz olarak toplamakla birlikte dağınık kullandığı da görülmüştür. Bildiğiniz üzere düz saçlar her türlü davette ya da günlük yaşamda kullanılabilmektedir. Her ortama uyum sağlaması avantajı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Sempatik oyuncu da hacimli saçlarını düz olarak sık sık kullanmayı tercih etmektedir.

  • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Dalgalı Saçlar

Güzel oyuncu saçlarında çok yoğun dalga kullanmayı tercih etmemektedir. Hafif dalgalandırılmış saçlar onun çok sık kullandığı bir modeldir. Genellikle saç uçlarını dalgalar ile hareketlendirmektedir. Böylece daha hacimli ve bakımlı saçlar elde etmektedir.

  • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Kaküllü Saçlar

Çok sık kullanmasa da bazen kaküllü saçlar ile hayranlarının karşısına çıkmıştır. Sanatçı yüz tipinin avantajını kullanarak birçok saç modeli kullanmaktadır. Bunlardan birisi de kaküllü saçlardır. Yüzünün şekli saç modeli ile çok güzel bir şekilde uyum sağlamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri