Pelin Karahan Saç Modelleri

Pelin Karahan Saç Modelleri
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 933 kez okundu.

Televizyon dünyasının hem genç hem de yetenekli isimlerinden birisi olan Pelin Karahan, oyunculuk kariyerindeki başarısı ile örnek olduğu kadar kendine has tarzı ile de dikkatleri çekmektedir. Özellikle son zamanlarda pek çok kadının kendine rol model olarak aldığı Pelin Karahan’ın saç rengi ve saç modellerinden esinlenilerek oldukça havalı saç şekillerine sahip olunabilir. Ünlü oyuncunun saç modellerine geçmeden önce saç sırları ile ilgili biraz daha bilgi vermek mümkündür.

  • Pelin Karahan’ın Saçı ile İlgili Sırları Nelerdir?

Sempatik oyuncu Pelin Karahan, saçlarının her daim dolgun ve parlak gözükebilmesi için çeşitli bakım yöntemleri uyguluyor. Bunlardan ilkinde; bir şişe saf suyun içine 3 çorba kaşığı olacak şekilde attığı beyaz sirkeyi iyice karıştırıp 1 saat bekledikten sonra saç diplerine masaj ile uygulamak bulunuyor. Bu yöntem sayesinde saçlarındaki kepeği kolaylıkla arındıran Pelin Karahan, beyaz sirkenin gücü ile pırıl pırıl saçlara sahip olduğunu söylüyor. Güzel oyuncu saçlarının hacmini ise Ginseng suyu ile arttırdığını belirtiyor.

  • Pelin Karahan Saç Rengi Nedir?

Her zaman sadelik ve doğallıktan yana olan ünlü oyuncunun saç renginin doğal hali açık kahverengi olarak bilinir. Yakın bir zaman içerisinde saçlarını orta kumral rengine çeviren Pelin Karahan, görünüşünü hareketlendirebilmek adına saç aralarına altın sarısı balyajlarda uygulamıştır. Güzel oyuncunun saç rengini beğenen  ve ona yakın bir saç rengine sahip olmayı düşünen kadınlar, Loreal’in 6.65 koyu kumral saç boyasını tercih edebilirler. Ayrıca bu saç rengini yakalamak için ünlü markaların çikolata altın rengi de denenebilir. Oyuncunun saçlarındaki sarı balyajları yakalamak isteyenlerse 9.4 sarı bej tonunu kullanabilirler.

  • Pelin Karahan Saç Kesimi Nasıldır?

Kavak Yelleri dizisinde genç bir kızı canlandırırken omuzdan yukarıda ve dalgalı saçları ile kendini sevdiren Pelin Karahan, yaşı ilerledikçe saç modellerinde de çeşitli değişikliklere gitmiş ve daha olgun bir havaya bürünmüştür. Şuan rol aldığı dizide omuzlarından aşağıya dökülen dalgalı saçları ile oldukça hoş bir görüntü yaratan oyuncunun saç modelini ince ya da kalın saç telli tüm kadınlar rahatlıkla kullanabilirler.

Etiketler:

Pelin Karahan Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aylin Kestel dedi ki:

    Pelin hanım geçtiğimiz günlerde 2.bebeğini kucağına aldı mutlulugu gözlerinden okunuyor, umarım kısa zamanda ekranlara da döner ve o güzel saç modellerini tekrar görürüz.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber