Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Özgü Namal Saç Modelleri

Özgü Namal Saç Modelleri

Son yıllarda rol aldığı pek çok dizide ışıl ışıl parlayan saçları ve kendine has tarzı ile pek çok kadına ilham kaynağı olan Özgü Namal sayesinde stilleri konusunda kararsız kalan kadınlar kendilerine en doğru saç modelini ve rengini uygulayabilmektedirler.

  • Özgü Namal’ın Saçı ile İlgili Sırları Nelerdir?

Masum yüzü ve parlak saçları ile Türk televizyon sektörünün en güzel yüzlerinden birisi olan Özgü Namal, doğal saç rengini koruyabilmek ve saç boyama işlemlerinden sonra bile saçlarının ilk günkü gibi yumuşak olabilmesini sağlayabilmek adına saçlarına sık sık karite yağı adı verilen özel bir bakım yağını uyguluyor. Bu bakım yağının en etkili kullanım şekli ise duş esnasında saçların şampuanladıktan sonra sürülmesi. Ortalama 1 saat boyunca saçta bekletilen karite yağı saç diplerine yoğun şekilde nüfuz ederek saçtaki sertleşmenin önüne geçiyor ve saç tellerinin çok daha dolgun olmasına fırsat veriyor. Özgü Namal karite yağını haftada 3 gün olacak şekilde kullandığını belirtiyor.

  • Özgü Namal Saç Rengi Nedir?

Özgü Namal’ın saçlarının doğal rengi koyu kahverengidir. Çok uzun bir süre saçlarının doğallığını bozmamak adına kendi saç rengi ile oyunculuk kariyerini sürdüren ünlü oyuncu, daha sonra ise küllü siyah saç rengine geçiş yapmıştır. Özgü Namal’ın saç renginden ilham almak ve onun saçlarına yakın tonda bir saç rengine sahip olmak isteyen kadınlar kaliteli boya markalarından olan Sea Colour’un 1.0 numaralı siyah saç boyasını temin ederek saçlarını boyayabilirler.

 

  • Özgü Namal Saç Kesimi Nasıldır?

Ünlü oyuncu saç kesimi konusunda samimi ve doğal bir görünüşü tercih etmektedir. Saç kesimi olarak katlı ve havalı duran modellere öncelik veren Namal, saç uzunluğunu ise genellikle omuz başlarında tutmaktadır. Oyuncunun saç modeli özellikle ince saç teline sahip kadınlarda oldukça ideal durabilir. Fakat kalın saç telleri için bu model fazla sönük kalacaktır. Bu saç modeli daha çok zarif ve ince yapılı kadınların yüzünde hoş durur. Fazla kilo problemi olan kadınlarda Özgü Namal saç modeli kilolarının daha da ön plana çıkmasına neden olacağından önerilmemektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri