Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Nazende Sorunlarınıza Cevap Olabilir

Nazende Sorunlarınıza Cevap Olabilir

Bayanların ev gezmeleri ve özellikle yeni evli çiftlere yapılan ev gezmeleri hepimizin malumudur, genellikle bu durumlarda misafirliğe giden bayanların amacı kutlama olsa da içimizi içten içe kavuran “ay bu çok güzelmiş” kelimesinin temelinde yatan “bu neden bende yok” kelimesi beynimizi yer durur.

Nazende sitesinde böyle durumlarla sadece sizin karşılaşmamanız için kurulu siteler arasında yer alıyor, açıkçası kendin yap kategorisinde yer alan birçok yazıda beğendiğiniz el işlerinin yapılış aşamasından tutun yapılırken çekilen fotoğraflarla sizin doğru yolda olup olmadığınızı rahatlıkla anlayabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Eğer bu kategoriyi incelemeye başladıysanız yapacağınız el işleri ile arkadaşlarınızı ev oturmasına çağırma vakti yaklaştı demektir. 😉

Size bahsetmek istediğim bir diğer husus ise tatlı heyecanların haftalar içerisinde tedirginliklere dönüşeceğini çok iyi bildiğimiz Hamilelik ve süreçleri. Sizin başınıza gelip gelmediğini bilmiyorum ama daha önce başından geçen bayanların sık rastladığı ve rahatsızlık duyduğu bir konuya buradan açıklık getirmek istiyorum. Geçen hafta hamile kaldığını öğrenen bir arkadaşım beni arayarak o kadar çok başımı ağrıttı ki sanki ben hamile bıraktım, ya arkadaşım git bir büyüğüne danış ya da doktara git onun kafasını ağrıt hadi çok utangaçsın diyelim aç bir internet sitesini sorunların cevabına bak derken tabi ki karşıma nazende sitesi çıktı ve hemen arkadaşımı arayarak bu siteye yönlendirdim ve artık kafam rahat çok şükür.

Gelelim kadın sağlığı bölümüne bu alanda nazende açıkçası yeni gelişmekte olan bir sitenin radikal yazılarıyla donatılmış, klişe haline gelen ve artık her yerde rahatlıkla bulacağınız bilgilerin yanı sıra size çok önemli tedbir amaçlı bilgileri ve tedavi amaçlı bilgileri de sunuyor olması sitenin ne kadar kalıcı olacağı hakkında bizi de aydınlatıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri