Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Kuaför Seçimi Nasıl Yapılmalıdır, İşte Detaylar.

Kuaför Seçimi Nasıl Yapılmalıdır, İşte Detaylar.

Kuaför Seçimi Nasıl Yapılır?

Kadınlar saç kesimi, renklendirilmesi, bakımı ve şekillendirilmesi ile ilgi tüm işlemleri güvenilir bir kuaföre yaptırırlar. Güvenilir bir kuaför bulmak her zaman mümkün olmadığından bu konuda tavsiye almayı ihmal etmezler.

Kuaför Tercihinde Bulunurken Dikkat Edilecek Noktalar

  • Dikkate almanız gereken en önemli nokta temizlik ve hijyendir. Temizlik ve hijyen kurallarına uymayan salonlardan hastalık kapma riskiniz çok yüksektir.
  • Kuaför bilgili ve becerikli olmalı; size en uygun saç modelini uygulayabilmeli, saçınız ile ilgili problemlere yönelik çeşitli öneriler sunabilmelidir.
  • Kaliteli ürünler kullanan bir kuaför seçmeniz en önemli gereklerden bir tanesi. Kalitesiz ürünler saçınıza zarar verebilir ve sağlıksız bir görünüme neden olabilir.
  • Eli çabuk olmalı ki randevunuza ve işinize sizi zamanında yetiştirsin. Aksi takdirde işleriniz aksayacak, sıkılacak ve sinirleneceksiniz.
  • Çok sık kuaföre giden birisiyseniz, bütçenizi zorlamamak için uygun fiyat aralığında iyi bir kuaför tercih etmelisiniz.
  • Kuaförünüz kolay ulaşabileceğiniz bir konumda olmalı. Evinize ve ya işyerinize ters konumda olursa her zaman gidemeyebilirsiniz.
  • Saç, manikür ve epilasyon işlemleri için ayrı ayrı yerlere giderek vakit kaybetmek istemiyorsanız kuaförünüzün belli başlı tüm bakım ihtiyaçlarını karşıladığına emin olun.

İyi Bir Kuaför Nasıl Anlaşılır?

Kuaförünüzün eli çabuksa, fön çekimini tek başına rahatlıkla yapabiliyorsa, bilin ki işinde tecrübe sahibi birisidir. Saçınızı şekillendirirken ya da renklendirirken size seçenekler sunması, özel günlere özgü modelleri rahatlıkla uygulaması onun mesleğine olan hâkimiyetinin bir göstergesidir.

İdeal Kuaförün Özellikleri

İdeal kuaför, müşterisinin beklentisini anlayan ve bu beklentiye en iyi cevabı verendir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar, mesleğinin yeniliklerini takip eder ve uygular,  kullandığı malzemeleri işlem bittikten sonra temizler ve her zaman kaliteli malzeme kullanır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri