Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Fahriye Evcen Saç Modelleri

Fahriye Evcen Saç Modelleri

Son zamanların en çok dikkat çeken oyuncularından birisi kuşkusuz Fahriye Evcen’dir. Güzelliği ve başarıları ile gündemden düşmemektedir. Her adımı magazin haberlerinde büyük yankı uyandırmaktadır. Bu kadar ünlü olmasında başarılı oyunculuğu, güzel sesi, fiziğinin güzelliği ve saçları etkilidir. 20’li yaşların sonunda olmasına rağmen bir çok başarıya imza atmıştır. Şampuan markaları saçlarının güzelliği nedeniyle marka yüzü yapmak için birbiriyle yarışmaktadır.

 • Fahriye Evcen’in Saçlarında Kullandığı Modeller

Fahriye Evcen her alanda olduğu gibi güzelliğinde de sadeliği ve doğallığı tercih etmektedir. Saçlarını herhangi bir çekim olmadığı zamanlarda doğal haline bırakmaktadır. Uzun saçları ile her zaman hayranlarının görmeye alışkın olduğu ünlü sanatçı saçlarını uzun olarak kullanmayı sevmektedir. Saçlarını ortadan ikiye ayırarak kullanmaktadır. Hayranları tarafından olumlu tepkiler alması saç modelini değiştirmemesinde etkilidir. Genellikle günlük hayatında düz ya da hafif dalgalı modeller kullanmayı sevmektedir. At kuyruğu ve dağınık toplu modellerde kullandıkları arasında yer alır.

 • Fahriye Evcen’in Saçlarına Yaptığı Bakımlar

Saçların bakımı ne kadar dışarıdan yapılan maskeler ve yağlar ile olsa da beslenme çok önemlidir. Sempatik sanatçı beslenmenin saç sağlığında ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Farkındalığını hayatında beslenmeye verdiği önemle göz önüne sermektedir. Saçları için çevresindekilere verdiği en önemli sır beslenmedir. Ayrıca düzenli olarak saç uzmanına saçlarının bakımını yaptırmaktadır. Hayranlarına saç bakımı konusunda düzenli olmalarını önermektedir. 1-2 kez bakım yapıp sonra devam etmemek saçların dengesini bozacaktır. Saçların dengesi için her zaman doğal bakımlar yapılmalıdır. Eğer bakım yapmaya vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız saç şampuanınıza katacağınız bir kaç damla yağ bile bakım için yeterli olabilir. Saçın nem dengesi için duş sonrası saç kremleri kullanmak Fahriye Evcen’in saçları için yaptığı rutin bakımlardır. Sizde ünlü sanatçı gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız benzer bakımları yapmanız mümkündür.

 • Fahriye Evcen’in Saç Rengi

İlk tanınmaya başladığı  zamanlarda Fahriye Evcen’in saçları siyahtı. Son dönemde ise saç rengini kestane tonlarına çevirmiştir. Kestane tonları ünlünün yüz tipine ve ten rengine daha güzel olmuştur. Hayranları da ünlünün saç rengine olumlu geri dönüşler yapınca rengi uzun süreli kullanmayı tercih etmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Müge Aral dedi ki:

  Fahriye evcen gerçekten çok şirin bir bayan, oyunculuğu da seçmiş olduğu saç modelleri gibi çok çok iyi başarılarının devamını diliyorum.

 2. Aylin Duman dedi ki:

  Sen nasıl bir şeysin ya, kuğu gibisin dünya güzelisin oyunculukta harikasın umarım böyle devam edersin, bu arada adamın da hasını kaptın yani 😀

 3. Senem Küçük dedi ki:

  Oyunculuğunun yanı sıra sesinin de oldukça güzel olduğunu düşünüyorum belki yakında bir albüm müjdeler bize, saçlarına kesinlikle aynı renk olarak devam etmelisiniz.

BİR YORUM YAZ

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri