Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Erkeğinizi Nasıl Elde Tutarsınız, İşte ince Ayrıntılar

Erkeğinizi Nasıl Elde Tutarsınız, İşte ince Ayrıntılar

Önceki yazımızda sizi sevip sevmediğini nasıl anlayabileceğinizi ince detaylarıyla anlatmıştık, şimdi ise sevgilinizi veya eşinizi nasıl elde tutabileceğinizi ayrıntılarına gelelim..

Erkeğinizi Nasıl Elde Tutarsınız, İşte ince Ayrıntılar

Özellikle kadınların ilişkileri süresince en büyük korkuları sevdiği adamın ona olan ilgisini kaybetmesi ve ondan uzaklaşmasıdır. Bunu önlemek için her yolu denemeyi kabul eden kadınlar için birkaç basit öneri ile erkeğini elde tutmayı garantileyen yöntemler şu şekilde sıralanmaktadır:

Sevdiği Şeyleri Bulun ve Onları Uygulayın

İster cinsel hayatı renklendirmek olsun, ister hobileri olsun, ister sevdiği kıyafetler olsun. Onların sevdiği şeyi bulmak ve onu istedikleri şekilde uygulamak her zaman erkeklerin sevgisini ve ilgisini arttıran bir durum olmuştur. Onun sevdiği şeylerle mutlu etmek mutlaka her erkekte işe yaramakta ve onun size yeniden eskisi gibi ilgi duymasını sağlamaktadır.

Ona Masaj Yapın

Erkekler genellikle stresli ve yorgun olduğu zamanlarda kadınlara olan ilgilerini de azaltmakta ve kabuklarına çekilmektedirler. Aromatik kokular ve yağlar kullanılarak ona yapılacak bir masaj onun tüm stresini ortadan kaldırmaya yarayacak, aynı zamanda onun da sizinle ilgilenmesi için ona bir fırsat sunacaktır.

Kendinize Güvenin

Birçok erkek kendine muhtaç olan kadını tercih ediyor gibi gözükse de aslında erkekler yanlarında kendine güvenen kadınların bulunmasından hoşlanırlar. Sürekli dırdır yapan kadınlar bu sebeple birçok erkeğe itici gelmektedir. Onun yanında özgüvenli olduğunuzu ona ispat edin, bu sayede onun ilgisinin yeniden üzerinize çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Görünüşünüze Özen Gösterin

Her erkek karşısında bakımlı kadın görmeyi ister. Bu sebeple doğal güzellikten uzaklaşmadan bakımlı olarak erkeğin karşısına çıkmak onun bir kez daha size hayran olmasını sağlayarak ilgisinin üzerinizde yoğunlaşmasına yardımcı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri