Ebru Gündeş Saç Modelleri

Ebru Gündeş Saç Modelleri
9 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 614 kez okundu.

Ebru Gündeş Saç Modelleri

Oldukça uzun bir zamandır müzik piyasasının içinde olan Ebru Gündeş tarzı ile de büyük fark yaratan bir sanatı. Uyguladığı saç modellerinin tümünü kendine yakıştırmayı biliyor ve tarzından asla ödün vermiyor. Televizyon programlarında sergilediği rahat ve sofistike duruşun aksine sahnelerde tam bir assolist gibi gösterişli saç modelleri ve tarzları ile ön plana çıkıyor. Ebru Gündeş’in sahne tercihi çok büyük bir çoğunlukla topuz. Farklı stillerde yaptırdığı topuzları aksesuarlar ile süsleyen sanatçı giydiği taşlı tuvaletler ile de tarzını belirginleştiriyor. Bunun aksine bulunduğu televizyon programında ise sade ve şık tarzı ile göz dolduruyor. Kimi zaman atkuyruğu yaptığı saçlarını kimi zamansa yalnızca ortadan ayırarak düz kullanıyor.

  • Ebru Gündeş Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Ebru Gündeş’in iddialı topuzlarını günlük hayatta kullanmak elbette çok mümkün değil. Ancak atkuyruğu yaptırdığı, ensesinde topladığı ya da hafif dalgalar ile serbest bıraktığı saçları günlük tarza da oldukça yakışacak modeller. Kalem eteklerin üzerine giydiği gömlekler ve düz elbiseleri ile sade stilini vurgulayan ünlü sanatçı saçlarında genellikle kullandığı kızıl ışıltılı bir kahverengi tercih ediyor. Daha önceleri saçlarına sarı ışıltılar attırmış ve kulak hizasında kestirmişti. Fakat son yıllarda benimsediği genel tarzın dışına çıkmayı pek tercih etmiyor. Büyük oranda saçlarını toplu kullanmayı seçiyor ve sahne dışında çok şaşaalı tarzlar yaratmaktan uzak duruyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber