Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Demet Evgar Saç Modelleri

Demet Evgar Saç Modelleri

Sinema ve tiyatronun sevilen isimlerinden biri olan Demet Evgar hem güzelliği hem de mizah anlayışı ile binlerce hayrana sahiptir. Yetenekli oyuncunun hemen her filminde her gösteriminde birbirinden farklı karakterlere, tiplere bürünmesi dikkat çekmektedir. Günlük hayatında ise son derece sade ve sakin bir tarza sahip olduğu görülmektedir. Bu nedenle Demet Evgar’ın kıyafet, saç, makyaj stilini denemek isteyenler çok da zorlanmayacaktır.

  • Demet Evgar’ın Kâküllü Kısa Saç Modeli

Onlarca saç modelini kullanan ve her birini kendine çok yakıştıran güzel oyuncu Demet Evgar çoğunlukla kısa saçlarıyla dikkat çekmektedir. Demet Evgar’ı uzun ve dağınık saçlı görmek oldukça çok zordur. Derli toplu, bakımlı görünen kısa saçlar onunla özdeşleşmiştir. Bunun için kısa saç modelinde öncü isimlerden biri olduğu söylenebilir.

Kâkül bıraktığı saçlarını kulak altından kestiren güzel oyuncu aynı zamanda içe doğru fön ile şık bir hava katmaktadır. Bu kullanımı ile saçları çok daha ışıltılı görünmektedir. Kendiliğinden hafif dalgalı olan saçları, fön sayesinde daha iddialı görünmektedir.

  • Demet Evgar’ın Mini Topuzlu Saç Modeli

Demet Evgar saçlarını kazıtmaktan kirpi modele kadar her şekli deneyen bir sanatçıdır. Kendine yakıştırdığı tüm saç modellerini istediği gibi cesurca kullanan güzel oyuncu, son dönemlerde daha çok sakin modelleri tercih etmektedir. Özellikle saçlarının uzunluğunu çok bırakmaması modellerde biraz daha kısıtlanmasına neden olmaktadır.

Saçı kısa olduğu halde şık bir görüntü kazandırması gerektiğinde ensesinden küçük bir topuz yapmayı tercih etmektedir. Saçlarının öndeki kâküllerini tek tarafa fönleyen güzel oyuncu daha sonra tüm saçlarını ense bölgesinde toparlayarak sıradan bir topuz yapmaktadır. Topuzunun bu denli güzel görünmesinin sebebi ön kısmındaki kâkülleri ve bakımlı bir saç görüntüsü oluşturmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri