Cansu Dere Saç Modelleri

Cansu Dere Saç Modelleri
17 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 635 kez okundu.

Özellikle son yıllarda her gün yeni bir tarzın moda olması ile birlikte kadınlar için doğru saç modelini ve giyim şeklini bulabilmek neredeyse imkânsız hale gelmiştir. En çok da saçlarını nasıl kullanacakları konusunda kararsız kalan pek çok kadın yanlış ya da fazla uygulamalar ile saçlarına hem zarar vermekte hem de istedikleri görüntüyü ne yazık ki elde edememektedir. Böyle durumlarda yapılması en mantıklı olan şeylerden birisi; neredeyse her evde bulunan televizyonlar sayesinde her daim gözümüzün önünde duran ünlü sanatçıları takip ederek onların stillerinden ilham almaktır. İşte bu sanatçıların içerisinde kadınların takip ettiği en ünlü isimlerden birisi de her zaman bakımlı ve canlı saçları ile Cansu Dere’dir.

Cansu Dere’nin Saçı ile İlgili Sırları Nelerdir?

Koyu renk saçlar taşıması zor ve her zaman kolaylıkla yağlanabilecek saç türlerine örnek olarak verilebilir. Ünlü oyuncu da bu dertte sık sık şikâyetçi olduğunu belirterek saçlarının yağlanmasını önlemek için her gece yatmadan önce saç diplerine yarım çay fincanı kadar zeytinyağı sürdüğünü ve aralıklarla yarım saat kadar masaj yaptığını belirtiyor. Bu şekilde saçlarının çok daha sağlıklı görünmesini sağlayan Cansu Dere, hacimli saçlarının sırrının ise talk pudrası kullanmak olduğunu belirtiyor. Talk pudrasının kullanım şeklinde pudrayı saç diplerine döktükten sonra ince uçları olan bir tarak ile saçları iyice fırçalamak yeterli oluyor.

Cansu Dere Saç Rengi Nedir?

Cansu Dere oynadığı pek çok dizi ve sinema filminde aynı saç rengini ve saç modelini kullanmıştır. Başarılı oyuncunun saç rengi doğal koyu kahverengidir. Loreal Paris’in de reklam yüzü olan eski manken, uzun bir dönem boyunca saç rengini çikolata kahverengi olarak tercih etmiştir. Cansu Dere’nin saç rengine yakın bir saç rengi elde etmek isteyen kadınlar, Koleston 6.35’i saçlarında deneyebilirler.

Cansu Dere Saç Kesimi Nasıldır?

Cansu Dere uzun ve dağınık saç kesimlerinden hoşlanmaktadır. Üstleri düz ve uçları dalgalı olacak şekilde kullandığı koyu renk saçları ile her daim alımlı gözüken güzel oyuncunun bu saç modelini zayıf ve narin tüm bayanlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Etiketler:

Cansu Dere Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Büşra Keskin dedi ki:

    Aslında saçları o kadar da parlak görülmüyor ama kalın telli olduğundan dolayı çok gür gibi, sanki saçları dalgalı olsa yüz hattına daha çok yakışır.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber