Bensu Soral Saç Modelleri

Bensu Soral Saç Modelleri
19 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.139 kez okundu.

Özellikle gençlik çağlarındaki pek çok kadın için kendilerini iyi ve güzel hissedebilecekleri bir stil bulmak çoğu zaman bir karmaşa haline gelebilmektedir. Kadınlar da ne yapacaklarını ya da nasıl bir tarz izleyeceklerini bilemedikleri bu süreçte televizyon dünyasında yer alan ünlü isimleri kendilerine örnek olarak alabilirler. Televizyon ve dizi kuşağında yer alan bazı sanatçılar son zamanlarda gerek saç kesimleri gerek giyimleri ile kendilerine ciddi ölçüde bir hayran kitlesi edinmeyi başarmışlardır. Bu sanatçılar arasında bulunanlardan birisi de Bensu Soral’dır.

  • Bensu Soral’ın Saçı ile İlgili Sırları Nelerdir?

Ünlü oyuncunun saçları pek çok işlem görüşmüş olmasına rağmen halen oldukça canlı ve parlak görülmektedir. Bu kadar sağlıklı saçlara sahip olmasının sebebi ise kızılcık suyu ile sık sık saçlarına bakım kürü uygulamasıdır. Soral ayrıca zaman zaman saçlarına deniz suyu spreyi sıkarak da saç tellerinin ihtiyaç duyduğu mineralleri onlara geri kazandırmaktadır.

  • Bensu Soral Saç Rengi Nedir?

Bensu Soral’ın saç modeli ile ilgili daha detaylı bilgi vermeden önce saç renginin ne olduğu konusunda merak edenleri bilgilendirmekte fayda var. Bensu Soral 2014 senesinde Boynu Bükükler isimli dizide Miray karakterini oynadığı zamanlarda saç rengi olarak orta kumralı tercih etmiştir. Bensu Soral’ın bu dizideki saç modelini yapabilmek için gereken saç rengi olan orta kumral rengine 7N Organic Natural Colors ile ulaşılabilir. Bensu Soral’ın bu saç modelini kullanmak son derece basittir ve en çok buğday tenli ya da buğdaydan daha açık renk bir cilde sahip olan kadınlarda güzel durur.

  • Bensu Soral Saç Kesimi Nasıldır?

Bensu Soral’ın saç kesimi düz, küt ve omuzlarda bitecek şekildedir. Bu saç kesimi Bensu Soral gibi bebeksi bir yüzü olan kadınlara biraz daha vamp görüntü katacaktır. Özellikle yaşından büyük görünmek isteyen genç kızların tercih edebileceği Bensu Soral saç kesimi ile hem olgun hem de ağırbaşlı bir görünüm elde etmek mümkün olabilir. Bensu Soral’dan örnek alınarak yapılacak saç kesiminin katsız bir model oluşu  istenildiği anda kolaylıkla fön çekilmesini ve düzleştirilmesini sağlayacaktır.

Etiketler:

Bensu Soral Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Belma Koca dedi ki:

    çok güzel bir bayan lakin saçını toparladığı zaman çok itici duruyor, uzun ve dalgalı saç şeklinin çok daha fazla yakışacağı kanaatindeyim. sevgiler.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber