Belçim Bilgin Saç Modelleri

Belçim Bilgin Saç Modelleri
6 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 630 kez okundu.

Belçim Bilgin,  oyunculuğu ve güzelliği ile son dönemlerin en gözde kadınlarından biri. Aldığı eğitimler, oynadığı dizi ve filmler ile adından sıkça bahsettiren Bilgin güzelliği ve tarzı ile de göz dolduruyor. Her zaman doğallıktan yana olan genç oyuncu saç modellerinde de bu doğar tarzını koruyor. Kendi saç rengini kullanmaya devam ediyor ve yapay uygulamalardan kaçınıyor. Bu nedenle çoğu zaman hafif dalgalar şeklinde bıraktığı saçlarını çok gösterişli modeller ile yormuyor. Dizi ve filmler için saçlarında değişikliğe gidiyor olsa da genellikle peruk kullanmayı tercih eden Belçim Bilgin zaman zaman kısalttığı saçları ile tarzını korumakta oldukça kararlı görünüyor.

  • Belçim Bilgin Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Bakımlı ve ışıldayan saçlarını ortadan ikiye ayırmayı tercih eden Bilgin kumrallıktan vazgeçmiyor. Bunun yanı sıra onu zaman zaman kestirdiği perçemi ile görmek de mümkün. Maskülen ve feminen tarzları harmanlayarak kendi stilini ortaya koyuyor ve saç modelleri ile bu görünümünü destekliyor. Günlük hayatta kendisini yapay gösterecek uygulamalardan kaçınan Bilgin televizyon ekranlarında da şık ve sade bir stil ile boy gösteriyor. Belçim Bilgin’in yaptığı topuzlar ise dağınık ve doğal topuzlar. Gevşek topuz ve kulak yanlarından çıkan parçalar ile zarafetini şıklık ile buluşturmayı tercih ediyor. Siz de bir toka yardımı ile gevşekçe topladığınız saçlarınız ile Belçim Bilgin’in doğal tarzını yakalayabilirsiniz.

Etiketler:

Belçim Bilgin Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ferda Demir dedi ki:

    Belçim hanım gerçekten yüz güzelliği ile saç güzelliğinin birleşmiş hali olarak tanımlanabilir, oynadığı roller konusunda yorum yapmayacağım ama gerçekten de esmer güzeli dedikleri kişi belçim hanım.

  2. Nergiz Adalı dedi ki:

    Belçim bilgin bence ülkenin en güzel yüzlerinden birisidir, kısa saç böyle güzel yüzleri daha fazla ön plana çıkarır diye düşünüyorum.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber