2015 Çok Kullanışlı Bayan Boyun Atkıları

2015 Çok Kullanışlı Bayan Boyun Atkıları
27 Mart 2015 tarihinde eklendi, 1.715 kez okundu.

Bayanların giyimlerinde kullanılan bir yandan aksesuar görevi gören diğer yandan da kötü fiziksel şartlara karşı korunma özelliği sağlayan örgü atkı modellerinde bir takım farklılık yoluna gidilmiştir. Kışın bayanları soğuktan koruyan ve boyunluk olarak da rahatlıkla kullanabildikleri bayan boyun atkı modelleri ile bayanlar her konuda kendilerini rahat, konforlu ve şık hissedeceklerdir.

2015 örgü boyun atkısında geniş saç örnekli modeller dikkat çekmektedir. 2015 boyun atkıları hem boyun hem de başa örtülen özellikleri ile bayanların ilgi odağı arasına girmeyi başarmıştır. Çok amaçlı kullanabilme özelliği sayesinde boyun atkı modelleri hem başa hem de boyunda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

2015 boyun atkılarını şiş örgü ya da tığ işi yan ürünlerine başvurarak da ortaya harika boyun atkı modellerini çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra kapalı bayanlar içinde son derece ideal kullanımları içeren 2015 boyun atkısı, oldukça talep edileceğe benziyor.

Çoklu şişler ile yan kısımlarını rahatlıkla dikişsiz bir şekilde örebilirsiniz. Nohut ve haraşo örnekleri üzerinden gidilerek de farklı modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Haroşo’nun üst bölgesinde simli ip ya da canlı renkleri kullanarak daha göz alıcı modelleri tasarlamanız içten bile değildir. 2015 örgü boyun atkısı modasında iri örnekler göz çarpmaktadır.

2015 sezonunda örgü modellerinin çoğu geniş ve iri motiflerden oluşmaktadır. Ayrıca örgü etek modelinin de tasarlanmış olması hem bere hem de atkı olarak da rahatlıkla kullanabilmenize yardımcı olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber